Skocz do zawartości
BooyaK

Lost Roleplay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie.

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie serwer Lost (Survival, rozbitkowie itp.), który chciałbym stworzyć na platformę SA-MP'a. Co o tym myślicie?

Załóżmy... Po stworzeniu konta, pojawiasz się na wyspie, obok ciebie leży rozbity samolot, chatka i jakieś przedmioty jednorazowe. Możnaby łowić ryby, mieć samochód, mieć specjalną klasę (mechanik, myśliwy, obrońca, wędkarz(?)). Mam już stworzony skrypt w 75,5%. Myślę, że dałoby radę utworzyć jakiś unikat, to którego nie potrzeba wielkiej ilości graczy na serwerze, ponieważ będą np. misje do wykonania.

Proszę o odpowiedź w temacie, czekam cierpliwie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzasadnij swoją odpowiedź proszę :)

Sporo było takich projektów, różne misje pobocze, zabawy jednak, żaden nie wypalił konkretnie. Jak będziesz potrzebował pomocy to napisz, jednak według mnie to nie ma większego sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO raczej Lost RPG jak będą misje, myślę że przy dobrej reklamie udałoby Ci się rozkręcić serwer..

Ale prawda jest taka że najczęściej z tych projektów które powstają a potem upadają to najlepiej rozwijają się te z Honestem na domenie xaa.pl ;__;
i tak padają ale mają więcej graczy niż Ci którzy mają pomysł... unikatowy skrypt mega panele forum ipb...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam czasy pewnego serwera gdzie akcja działa się w posapokalistycznym świecie - świetnie trzymał klimat. Nie wiem jak pisało się ich nazwę ale to było coś pokroju parasajd role plej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.