Skocz do zawartości
ZaRo_iNo_SzYbKo

ANDROID

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale wiąże się to z utratą gwarancji (bynajmniej tak czytałem). Osobiście polecam zrobienie kopi dla bezpieczeństwa, zawsze można przywrócić. Zdecydowanie polecam ich telefony sam miałem LIVE (zbita szybka) oraz LIVE2.

Uzupełnienie 2015-08-27:

Słaba jakość, brak wsparcia. Zerowe zabezpieczenie wyświetlacza / digitizera.  :P

Nie polecam.  B)

Edytowane przez .dazor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli podczas tego odłączysz telefon od komputera, to może paść telefon i już go więcej nie odpalisz, chyba że po wymianie czegoś ale nie pamiętam czego, mi się tak kiedyś stało podczas podmieniania ekranu uruchamiania bodajże w Avilli, zapłaciłem chyba 50zł za naprawę.

Edytowane przez ThePiotrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a podczas wgrywania moze wystapic jakis problem ze telefon bedzie mógł isc do wyrzucenia? jest trudne wgrac np android 4.4 skoro producent tego nie posiada czy jakos tak  ? :D

Rzeczywiście poszedłby do wyrzucenia lub na reklamacje.

Jeśli podczas tego odłączysz telefon od komputera, to może paść telefon i już go więcej nie odpalisz, chyba że po wymianie czegoś ale nie pamiętam czego, mi się tak kiedyś stało podczas podmieniania ekranu uruchamiania bodajże w Avilli, zapłaciłem chyba 50zł za naprawę.

O jakich ty telefonach gadasz? Avilla - toć to już prawie antyk! :D

Jednak soft będzie ciężko zmienić. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, w snach może i można wgrać, w życiu realnym - nie, chyba, że umiesz sam wykonać port, ale zadajesz to pytanie więc nie umiesz i raczej nie będziesz umiał w ciągu najbliższych 5 lat. Ten sprzęt to najtańszy chinski NO-NAME sprzedawany za grosze importerom takim jak Kruger&Matz którzy tylko bogacą się na naiwności kupujących. Na to gówno nawet custom recovery nie ma, ani nawet nie wiadomo co to za bootloader tam siedzi, więc przykro mi, ale nie ma szans. Nikt też się nie podejmie (ja bym się nie podjął) wykonania czegokolwiek dla tego telefonu, to śmietnik.

BTW, nazwa idealnie dobrana. Niemiecka nazwa firmy, niemiecka nazwa telefonu :-) (dla leniwych: nazwa telefonu po niemiecku to GNÓJ)

Edytowane przez eider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzę się z panem wyżej. Takie telefony nie nadają się do wgrywania customowych romów (czyt. systemów), zaś inne telefony się do tego nadają np. samsung i9000-i9300 do większości tych telefonów są unbricki, które potrafią uruchomić telefon do trybu Download, co daje nową szanse życia telefonowi. Pamiętam, jak wgrywałem pierwszy raz roma do telefonu, był to cyanogenmod bodajże 9tka. Skończyło się zbrikowaniem (tzn. zablokowaniem, w 50% telefon jest martwy) telefonu, ale potem zakupiłem sobie unbricka za niecałe 5 zł. Potem poszło już jak z płatka. :) Dziwi mnie fakt, że na takie telefony jak LG nie ma jeszcze unbricków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam w domu Kazama 4.0 i od Kwietnia do Września nie mogłem go naprawić (brick - telefon na nic nie reaguje) ponieważ każdy backup miał uszkodzony preloader. Dobrze że telefon miał wbudowaną funkcję unbricku to jak się za niego wziąłem to teraz działa. ROM załatwiłem serwisowy i go edytowałem aby naprawić niektóre bugi jakie zostawiły tu chińskie rączki.

Teraz na ten telefon mam:

- CWM Recovery

- ROM Serwisowy

- ROM Plusa

- ROM MIUI 4.1.3

- ROM MIUI 4.7.23

Także jednak da się coś wykonać na telefonie którego procesor pochodzi od MediaTeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.