Skocz do zawartości
KamilS

[FORUM]gfxCMS.eu

Rekomendowane odpowiedzi

468x60mrm.png

gfxCMS - Jest to forum użytkowników cmsów, programów graficznych czy skryptów for. Stawiamy przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania. Mamy zamiar dawać wam darmowe style, modyfikacje a także support, który pomoże wam z problemami noszącymi nasze forum. W naszych "szeregach" jest grupa młodych i utalentowanych osób, które dążą pasją swoje uczynki. Do każdego użytkownika podchodzimy inwidualnie oraz wyciągamy rękę w kierunku pomocy. Na naszym forum znajdziesz liczne style, gotowe strony www, pliki .psd, support, modyfikacje, tutoriale i wiele innych. Nasz wachlarz możliwości stale się poszerza, co sprawia, że mamy więcej do zaoferowania! Nie czekaj i sam się przekonaj!

» Darmowy support CMS'ów, skryptów for, tworzeni styli, projektowania stron, tworzenia grafiki.
» Zbiór styli, plików .psd, sygnatur, tutoriali, modyfikacji.
» Ładny, przejrzysty styl, który ułatwi poruszanie po forum.
» Możliwość dołączenia do poszczególnych grup forum.
» Mili, sympatyczni i pomocni użytkownicy.

» Miła atmosfera podczas przebywania na forum.

Zapraszamy gorąco na forum: gfxCMS.eu

Edytowane przez KamilS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zostały stworzone nowe Bannery naszego forum

Banner 468x60:

468x60mrm.png

Benner 900x200:

900x200.png

Zapraszam na forum gfxCMS.eu!

Edytowane przez KamilS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać Cypriana styl robienia grafy. A co do przemo to jedynie źle mi się kojarzy. A co do forum to dość przyjemnie się na nie patrzy ale jakoś nie jestem zwolennikiem dużej ilości grafiki na stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widać Cypriana styl robienia grafy. A co do przemo to jedynie źle mi się kojarzy. A co do forum to dość przyjemnie się na nie patrzy ale jakoś nie jestem zwolennikiem dużej ilości grafiki na stronie. 

Cyprian król grafiki :D To dalatego jest dużo grafiki, ponieważ to forum graficzne xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale oklepany tekst pod tym bannerem, szkoda, że bez rejestracji nie można nic pooglądać, nawet pracy użytkowników za to wielki minus.. Sama grafika też najlepsza na forum nie jest, no, ale na pewno lepiej niż w większości nowych forach graficznych, choć wybić się i porównywać do choćby graffika.pl ciężko jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.