Skocz do zawartości
1badej2

Lapek do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z windows 8 i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zmniejszyć wersje systemu, dlatego, że Windows 8 ma innowacyjne opcje, możliwość korzystania z "drugiego pulpitu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z windows 8 i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zmniejszyć wersje systemu, dlatego, że Windows 8 ma innowacyjne opcje, możliwość korzystania z "drugiego pulpitu"

Mam podobne zdanie. :)

Wskazany przez Ciebie laptop jest nawet dobry, ale grafika nie należy do innowacyjnych. ;-0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na laptopa nawet do pracy zwykłej typu word,internet itp to minimum te 2500zł + SSD. Dysk ssd w laptopach się przyda bo zazwyczaj są słabe.

Windows 8 nabardziej polecam bo jest najszybszy, szybszy niż 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm.. Windows 8.1 PRO. System bardzo ciekawy i łatwy e obsłudze, a to ze działają na nim tylko nowe programy to nic dziwnego, wkoncu idziemy do przodu jako ludzie. Moja siostra kupiła sobie laptopa Lenovo za 1300zł. Głównie używa go do internetu, przeglądania zdjęć, pisania różnych prac w Wordzie czy tworzenia prezentacji. Nawet filmy ogląda i nie narzeka na nic. Za te pieniądze to cud, miód i orzeszki. I dodatkowo był zainstalowany system Windows 8 na nim :-)

Jeśli cię interesuje to poszukam dokładnego modelu, jak nie to nie będę sobie zawracal głowy :-)

@up

Jeden pulpit to ten zwykły tradycyjny, a drugi to ten kafelkowy pod Menu Start.

Edytowane przez Domenico

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry laptop z którego byś był zadowolony: http://www.mediamarkt.pl/notebook-lenovo-g50-70-59-435573,id-997685

Dzisiaj również widziałem reklamę taniego dobrego laptopa. Popatrz na promocje, w tej cenie masz bardzo dużo opcji, ale lepiej zainwestować na lata.

Dysk SSD? Może i różnica, ale jeśli chodzi o pojemność to jeszcze długa droga, a przy normalnym użytkowaniu różnicy nie odczujesz.

Moim zdaniem niema co wracać na stare śmieci, należy iść z duchem postępu i używać nowego oprogramowania. Windows 8/8.1/10 to najlepszy wybór.

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj różnice w SSD zobaczysz. Ja niedawno zakupiłem Lenovo Flex 15 bardzo fajny laptop z możliwością zmiany na pozycji ekranu, dotykowy ekran, wydajny na moje potrzeby-spokojnie gram sobie w gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry laptop z którego byś był zadowolony: http://www.mediamarkt.pl/notebook-lenovo-g50-70-59-435573,id-997685

Dzisiaj również widziałem reklamę taniego dobrego laptopa. Popatrz na promocje, w tej cenie masz bardzo dużo opcji, ale lepiej zainwestować na lata.

Dysk SSD? Może i różnica, ale jeśli chodzi o pojemność to jeszcze długa droga, a przy normalnym użytkowaniu różnicy nie odczujesz.

Moim zdaniem niema co wracać na stare śmieci, należy iść z duchem postępu i używać nowego oprogramowania. Windows 8/8.1/10 to najlepszy wybór.

;)

No proszę Cię, laptop z marketu? Taki model śmiga zapewne na allegro z dwie stówki taniej, nie kupujcie laptopów w marketach, bo tam są droższe tylko po to, żeby utrzymać funkcjonowanie sklepu, zapewnić wypłaty pracowników itd., sprzedawca na allegro nie ma takich wydatków, dlatego sprzedaje wszystko taniej a i tak na plus wychodzi,

Edytowane przez _l0stfake7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z marketu czy normalnie kupiony cena jest podobna, a sprzęt niczym się nie różni. Nie szerz opinii, że sprzęty z marketu są do niczego, to jest nie prawda i zapewne wiele osób się o tym przekonało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z marketu czy normalnie kupiony cena jest podobna, a sprzęt niczym się nie różni. Nie szerz opinii, że sprzęty z marketu są do niczego, to jest nie prawda i zapewne wiele osób się o tym przekonało.

Wcale nie twierdzę, że jest gorszy od tego zakupionego przykładowo na allegro, ale z pewnością jest droższy - promocje to już całkiem inna sprawa, więc należałoby rozważać ten temat pod względem "normalnych" cen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy się z tobą zgadzam. :)

Allegro, allegrem, nie każdy konto ma, dobrze poszuka to i dobry sprzęt w dobrym sklepie, w atrakcyjnej cenie znajdzie, więc spokojnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laptop będzie mi głównie służył do gier oraz siedzenia na necie etc. Dobrze by było aby działało GTAV na nim bez zacinek, rozdzielczość standardowa nie za duża nie za mała - 15.6 cala będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ufff, jeśli tak to powodzenia - bez zacinek GTA V na laptopie? Ja mam i5 2.50GHz x 2...  4GB Ram... Ale karta zintegrowana 64MB - gta iv 25fps. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 2000zł będzie ciężko ci znaleść tymbardziej do GTA V, jak uda ci się znaleść to szukaj czegoś z min. 8GB RAM i wydajną kartą graficzną jak i procesorem. GTA V będzie potrzebowała swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA V i laptop za 2000zł to raczej sobie nie pograsz. Nie ma aż takich dobrych laptopów tych cenach.

Nie ma żadnych dobrych laptopów w obojętnie jakiej cenie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnych dobrych laptopów w obojętnie jakiej cenie :D

To ty sobie żarty robisz? Są sklepy które na zamówienie składają laptopy. #noHomoMyFriend

Edytowane przez xBBBay ☆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.