Skocz do zawartości
takez

[Do oceny] Avatar oraz podpis.

Rekomendowane odpowiedzi

gaYuR1m.png

iSa6FFR.png

Avatar / sygnatura stworzone na potrzebny własne!

Jeżeli wbiłeś do tego tematu po to aby mnie shejtować to sobie odpuść!

Edytowane przez Quak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodane tylko tło + napis bo ta kulka to nie Twoja z tego co pamiętam. Całokształt może być ;p

A tak się zapytam a co ma być w avatarze xd? - nie lubię avatarów "napizgane" wszystkim tylko proste i estetyczne. A ta kulka to nie moja to prawda ale jej używam bo lekko ją zmodernizowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak się zapytam a co ma być w avatarze xd? - nie lubię avatarów "napizgane" wszystkim tylko proste i estetyczne. A ta kulka to nie moja to prawda ale jej używam bo lekko ją zmodernizowałem.

to tak jakby skopiować kogoś opowiadanie, dodać 2-3 własne zdania i podpisać się jako autor :) Gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę Cię już się nie ośmieszaj. Na każdym kroku próbujesz wybrnąć z jasnej sytuacji (podpisujesz się pod cudzymi pracami), zamiast przyznać się do błędu i już więcej go nie robić. Już nawet pomijając to, że nie ma co oceniać to te prace i tak są na słabym poziomie, ale no cóż. Zaprezentuj prace na jakimś forum graficznym, oprócz ogólnego ochrzanu za kradzież zostaniesz doskonale podsumowany - wtedy może zrozumiesz co robisz źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moich oczach to beznadzieja :) Kopiujesz elementy innych prac i przypisujesz sobie ich stworzenie. 

Nie przypisuje - wiem błąd zrobiłem ze kiedyś tam napisałem że to ja zrobiłem - ale wiem co żle zrobiłem.

Każdy człowiek uczy sie na błędach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam logotyp jest fajny ale napis tak jak by nie pasował do tła... ogólnie słabo 2/10. Widziałem, że robiłeś lepsze pracę , a teraz coraz gorsze :D

Możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu teraz na swoich pracach dodajesz ten skopiowany logotyp ? Np. na screenie layoutu hostingu którego próbujesz sprzedać .

Jeśli dobrze wiesz że to nie twój to powinieneś własny stworzyć a ten usunąć. Dla mnie taki grafik jest skończony .

Myślisz, że ktoś "poleci" na ten skopiowany logotyp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu teraz na swoich pracach dodajesz ten skopiowany logotyp ? Np. na screenie layoutu hostingu którego próbujesz sprzedać .

Jeśli dobrze wiesz że to nie twój to powinieneś własny stworzyć a ten usunąć. Dla mnie taki grafik jest skończony .

Myślisz, że ktoś "poleci" na ten skopiowany logotyp ?

Pracuje nad swoim już, a ten tak wkleim aby było chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ja, pro elo 3 2 0 grafik muszę się wypowiedzieć: Mi ta grafika się bardzo spodobała, nie patrząc na ten skopiowany ( :( ) Kolory pasują, podoba mi się, ale wiesz używaj własnej grafiki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ja, pro elo 3 2 0 grafik muszę się wypowiedzieć: Mi ta grafika się bardzo spodobała, nie patrząc na ten skopiowany ( :( ) Kolory pasują, podoba mi się, ale wiesz używaj własnej grafiki :D

Dzięki, tak wiem - uczę się właśnie w Illustratorze pracować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to sygnaturka mi się podoba. Tylko ten logotyp ssie. Nie że jest skopiowany ale jest słaby. Tło jest fajnie zrobione. Lekko przyciemnione + fajnie dodany pomarańczowy cień. Proste i nowoczesne. Mi tam się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to sygnaturka mi się podoba. Tylko ten logotyp ssie. Nie że jest skopiowany ale jest słaby. Tło jest fajnie zrobione. Lekko przyciemnione + fajnie dodany pomarańczowy cień. Proste i nowoczesne. Mi tam się podoba.

Ten dwukolorowy tekst jest zrobiony z poradnika na www.gimpuj.info więc talent zerowy, co ty potrafisz zrobić bez poradnika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten dwukolorowy tekst jest zrobiony z poradnika na www.gimpuj.info więc talent zerowy, co ty potrafisz zrobić bez poradnika?

Wo, to teraz żeś dojebał - może skopiowałem logotyp (logotypy które udostępniłem tutaj i się podpisałem) ale nigdy nie korzystałem z żadnego poradnika które jest na jakimś forum zawsze dochodziłem do czegoś sam ! - i mi nie wmówisz że skorzystałem z poradnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wo, to teraz żeś dojebał - może skopiowałem logotyp (logotypy które udostępniłem tutaj i się podpisałem) ale nigdy nie korzystałem z żadnego poradnika które jest na jakimś forum zawsze dochodziłem do czegoś sam ! - i mi nie wmówisz że skorzystałem z poradnika.

Przełącz się na Photoshop v1.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.