Skocz do zawartości
cxxus

Otwarcie nowego RP'e.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Po jakimś czasie znowu ciągnie mnie do powrotu do sceny Role Play. Myślę nad otwarciem nowego serwera tegoż typu. Ale zastanawiam się nad jednym - czy jest sens?

Mam zrobiony skrypt sprzed paru miesięcy, wystarczy go dokończyć i dodać jakieś nowości. Zastanawiam się czy znajdą się graczę, aby było przynajmniej te 70-80 online w godzinach szczytu.

Myślicie, że może wypalić, czy raczej dać sobie siana?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli projekt będzie naprawdę ciekawy, zaskoczy czymś nowy, a gracze otrzymają swojego rodzaju gwarancję, że projekt ma przed sobą przyszłość (chociażby zgrana i doświadczona ekipa)... Wtedy prawdopodobnie Ci gracze się znajdą. ;)

Obecnie po długotrwałym masowym tworzeniu pseudoli, ważne byłoby również posiadać jak najwięcej przed ukazaniem projektu społeczności - wiele projektów mówiło ile to będzie miało do zaoferowania, a kończyło się na tym, że nie miały nic do zaoferowania graczom.

Edytowane przez Roberson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

N4G to jeden wielki Shit... Oczywiście, wielkie gratulacje Misiakowi za napisanie takiego skryptu.. Ale chociażby głupi biznes.. 20zł dajcie spokój. Jak dla mnie to trochę za dużo, i nie chodzi mi tutaj o to że mnie nie stać, po prostu dla mnie to jest bez sensu, taki serwer z nowościami ma szanse pokonać N4G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

N4G to teraz tylko i wyłącznie zarobek. Ale on na tym zarobił, bo on się starał i pracował. Nie ma co mu zazdrościć tylko trzeba gratulowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to też sposób na gospodarkę jest.

W momencie gdy ktoś kupuje biznes za SMS to mu zaczyna na tym zależeć, bo kupił coś za swój hajs - inaczej by tworzyli i zostawiali firmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.