Skocz do zawartości
BaLL

Aim - busted, rozpoznanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nagrałem jeden filmik na serwerze z podejrzeniem aima.

Włączyłem dla gracza strzelającego jakby to nazwać "test na aima". Podejrzanym jest gracz z granatowym nickiem - podczas trafienia w gracza (nagrywający) teleportuje trafionego gracza za plecy podejrzanego. Podejrzany nie powinien być o niczym świadomy, bo z jakiej racji ma wiedzieć, że go teleportuje? Tylko aim powędrowałby za graczem, a można zauważyć, że pół sekundy po teleporcie za plecy gracz został trafiony. Świadczy to, że podejrzany w mgnieniu oka obrócił się z celownikiem za plecy. Moim zdaniem jest to definitywny aim, jednakże oskarżony się opiera i nie przyznaje się do aima broniąc się wymówkami typu lag, bugi sampa. Tak więc chciałbym prosić o obiektywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha

Nie pomyliłeś forum? 

@DOWN Dobra - to się wypowiem

Aim powinien być dozwolony, jeżeli przełączymy się na joystick to w SA automatycznie namierza nam przeciwnika

Edytowane przez __root__

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nic nie pomyliłem, dałem temat w filmach, dział offtopic - już jeden taki temat był i odpowiedzi były. Czasami nie powinieneś się wypowiadać jeśli nie piszesz na temat?

@UP

Joystick w 0.3z nie namierza automatycznie, zostało to zablokowane.

Edytowane przez BaLL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś AC co automatycznie wykrywa skinaima? Wątpię, nie widziałem żadnego. Refleks? On nawet nie wiedział, że gracz pojawi się za jego plecami. Nawet tak szybko żeby się obrócić i jeszcze trafić. Zresztą ten gracz tłumaczy to bugiem (tak, obrót skina nazwał bugiem sampa/serwera - jakaś wymówka musi być) i lagiem naprzemiennie. Następnie pojawiła się teoria, że podczas robienia turbo glitcha takie "bugi" się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednakże wymaga to instalacji po stronie gracza, ale dzięki za link - być może to wprowadzę. Wracając do sprawy aima nadal nie rozumiem dlaczego podejrzany (załóżmy, że nie ma aima) chciał się odwrócić? Kto normalny podczas strzelania w gracza odwraca się za plecy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.