Skocz do zawartości
Kreiz

Problem z pluginem MySQL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc, zmieniłem dziś plugin MySQL. Posiadałem plugin Strickenkida, ale brakowało mi funkcji mysql_retrieve_row()

dlatego zainstalowałem plugin BlueG. Wszystko okej, tylko plugin nie akceptuje żadnej funkcji. Szukałem na własną rękę, ale nie znalazłem nic co mogło by pomóc. Proszę o pomoc... 

C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(71) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(76) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(78) : error 017: undefined symbol "mysql_store_result"
C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(79) : error 017: undefined symbol "mysql_fetch_row"
C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(93) : error 017: undefined symbol "mysql_free_result"
C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(106) : error 017: undefined symbol "mysql_free_result"
C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(143) : error 017: undefined symbol "mysql_free_result"
C:\Users\Dominik\Desktop\Serwer\gamemodes\mapv2.pwn(164) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
Edytowane przez Kreiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.