Skocz do zawartości
Maku

Szukam hostingu VPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Szukam VPS z tymi cechami:

- Minimum 768MB gwarantowanego RAMu

- Minimum 1,2Ghz gwarantowanego taktowania procesora

- Ping max 50ms

- Niska cena

- Wysokie SLA i stabilność

- Hosting, który nie padnie po miesiącu

Szukałem wczoraj przez godzine i nie znalazłem dość dobrego, ale zwróciły moją uwagę:

- Mintshost.pl - Podobno ma kiepski support, choć korzystać niego raczej nie będę to przy awariach wypadałoby by odpisywali..

- Axfone.pl - Czeska lokalizacja, bardzo blisko, niskie ceny, ale korzystałem z tego tylko raz i nie wiem jak wygląda stabilność i support.

- ViPower.pl - Pakiety ok, ale poza tym że kiedyś pewna niepowołana osoba miała dostęp do maszyn nic więcej o nich nie słyszałem.

- exOne.pl - Poza dobrymi opiniami "bo tak" mało można o nich powiedzieć.

Co polecacie jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystałem z usług firmy eXone.pl oraz Mintshost.pl.

Co do eXone - zdecydowanie odradzam.

Miałem u nich serwer przez około dwa miesiące. Serwer chodził jakby chciał a nie mógł. Przez ten czas zdarzyło się kilka awarii, na których naprawę musiałem czekać długi czas, podobnie z supportem - na odpowiedź zazwyczaj musiałem czekać 2 - 3 dni.

Natomiast klientem Mintshost.pl jestem od września 2013 roku, i od tamtego czasu awarii było bardzo mało, takich poważniejszych może ze dwie.

Czas odpowiedzi supportu jest bardzo szybki, rzadko powyżej godziny. Odnośnie jego działania, poważniejszych awarii u mnie raczej nie było, ale jak już to serwer był sprawny w bardzo szybkim czasie.

Dodatkowo, przy odrobinie szczęścia można trafić na podwajanie wpłat (trzeba śledzić facebooka), a i inne konkursy czasem się zdarzają. Dodatkowo wpłaty SMS są podwajane stale.

Porównując obie firmy, zdecydowanie polecam Mintshost.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maku

VPS z pakietu Starter:

4072208921.png

VPS z pakietu Mini:

4072249704.png

Nie sądziłem że w innym pakiecie będę miał aż taką różnicę, sprawdziłem z ciekawości, a tu proszę.

+ Mintshost.pl jest to "odłam" firmy Biznes-Host.pl :)

Edytowane przez Gargamel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maku

VPS z pakietu Starter:

4072208921.png

VPS z pakietu Mini:

4072249704.png

Nie sądziłem że w innym pakiecie będę miał aż taką różnicę, sprawdziłem z ciekawości, a tu proszę.

+ Mintshost.pl jest to "odłam" firmy Biznes-Host.pl :)

Dziwne ja na starter, mini i dożywotnim mam takie same wyniki :O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z cyklu 4 dniowy odkop.

Ile graczy macie na serwerach? Słyszałem, że przy większym obciążeniu serwery siadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspomniałem jeżeli się ma do 20-30 graczy to śmiga ładnie (najnowszy xyzzydm i do niego mysql) ale przy większej ilości rozgrywka się pogarsza, właśnie losty, skoki pingów itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Waham się między Axfone.pl, a Hosteam.pl

http://www.webhostingtalk.pl/topic/42393-opinieaxfonepl/

Osobiście poleciłbym Ci hosteam, nie znam Axfone ale maja dziwnie tanią ofertę. 

PS. Jesli wybierzesz Hostem uwazaj na pliki lepiej pobieraj je czasami na PC, jeżeli chcesz pobrać backup kilku plików musisz wyłożyć 150 PLN w dodatku nie da się w Weekendy bo nie działa dział handlowy xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz w Hekko spróbować. Wprawdzie mam u nich tylko konto dzielone, ale od lat, i jak dotąd wszystko działa należycie.

Sam na razie nie mam potrzeby vpsa, ale kiedy serwisy się powiększą, to nad tym pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.