Skocz do zawartości
Pietr

Komputer z Avansu za 1200PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pisał, że płyta ogranicza ram do 1333MHz. Da to jakoś sprawdzić? Bo w biosie z auto ustawiłem na 1600MHz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś pisał, że płyta ogranicza ram do 1333MHz. Da to jakoś sprawdzić? Bo w biosie z auto ustawiłem na 1600MHz.

Ja pisałem, bo tak pisze na stronie producenta. Może producent ma niepełne dane na stronie (choć nie sądzę).

Ustaw na 1333Mhz w biosie, wykonaj test prędkości pamięci, ustaw na 1666 i zaś test. I porównaj wyniki.

Wtedy będziesz najbardziej rzeczywiste wyniki.

I tak Ci ogranicza, bo nie masz Dual Channel :P Potrzebne są dwie identyczne pamięci do tego. (Choć nie zawsze. Ja mam Duala na róznych markach i różnych pojemnościach o,O - albo moja płyta robi mnie w .. )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiam pytanie. Czy 1200zł to była dobra cena?

I mała korekta. BF3 wysokie detale I 1280x720. Lub 768. Nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dobra tylko wymień kartę graficzną i potem zasilacz na coś pewniejszego.

@down W zasadzie nie podał marki zasilacza, może nie będzie, aż takiej tragedii :D

Edytowane przez Kaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dobra tylko wymień kartę graficzną i potem zasilacz na coś pewniejszego.
Najpierw zasilacz, potem karte. Na wadliwym zasilaczu może mu potem coś przepalić, więc wyda kase w błoto. A po karcie SSD, wg mnie musi być to już być na dobrym PC :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta graficzna wymieniona na GTX 660 od Gigabyte z OC i chłodzeniem WINDFORCE™ 2X 100mm. Wszystko śmiga aż miło. Na zablokowany FPS na 60 to te gry nie mają spadku w FPS:

- Mafia II

- ETS 2 MP

- Battlefield 3

- GTA 4.

Oczywiście max detale. Wszystko co się da.

Tylko GTA V. Na MAX detalach 30-40FPS. Ale mam stop klatki przez pamięć RAM.

Ustawione detale na wysokie i śmiga aż miło. 55-60FPS. :D

Czyli na kompa wydałem 1 600PLN łącznie.. Aktualnie na morele wszystkie części są warte 2 555zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To gdzie Ty kupiłeś tak tanio tą kartę graficzną, bo z prostej matematyki wynika, że kosztowała ona jakieś 400 zł, a na każdej stronie, na którą zerkam kosztuje ona w granicach 750 zł. No chyba, że kupiłeś używkę to by trochę wyjaśniało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.