Skocz do zawartości
Beata_Szydlo_2015

Windows 10 - Dziwny problem

Rekomendowane odpowiedzi

Konserwacja systemu, czasami bywa to baaardzo denerwujące. Skanuje komputer, defragmentuje dyski, etc zrobi to i wszystko wraca do normy, ale zwykle robi to w nieodpowiednich porach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na każdym komputerze/laptopie miałem ten problem. Początkowo zużycie dysku było małe, chwile później skakało do 100%. Na swoim stacjonarnym wróciłem do poczciwej 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na każdym komputerze/laptopie miałem ten problem. Początkowo zużycie dysku było małe, chwile później skakało do 100%. Na swoim stacjonarnym wróciłem do poczciwej 8 :)

Skakało czy było ciągle? wiadomo ze na stacjonarnym jak coś robię to podskoczy do 50-100%, a na lapku mam ciągle i miałem tak od początku.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skakało czy było ciągle? wiadomo ze na stacjonarnym jak coś robię to podskoczy do 50-100%, a na lapku mam ciągle i miałem tak od początku.  

Skakalo od 80% do 100%, prawie cały czas tak było. Wlasnie w tym problem, ze nic nie robilem a tu nagle 100% ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Windows'a 10 opuściłem równie szybko jak na niego przybyłem :) Póki co BETA nie warta mojej uwagi, ale powtarzem MOJEJ uwagi. Póki co wystarcza mi 7'ka, wyjdzie pełnosprawna 10 będziemy myśleć nad kupnem, póki co jutro przesiadam się na Yosemite i wierze w to że ten system będzie bił na łeb wszystkie te windy ;) Chociaż to na Microsofcie się wychowałem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Windows'a 10 opuściłem równie szybko jak na niego przybyłem :) Póki co BETA nie warta mojej uwagi, ale powtarzem MOJEJ uwagi. Póki co wystarcza mi 7'ka, wyjdzie pełnosprawna 10 będziemy myśleć nad kupnem, póki co jutro przesiadam się na Yosemite i wierze w to że ten system będzie bił na łeb wszystkie te windy ;) Chociaż to na Microsofcie się wychowałem ;)

Myślę, że nie przykuło do Ciebie uwagi bo siedzisz ciągle na win 7. Nawet na 8/8.1 nie siedzisz to nie dziwnę że z niej zrezygnowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.