Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe że już się systemy aktualizują ? 

gY1ZtOW.png

Tak jest to update na pewno do "dziesiątki" ponieważ się pokazał komunikat o możliwości pobrania więc pobieram ale dziwne mi się to wydaje.

Edytowane przez Wojtek020699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obraz ISO wynosi 4,33 GB bodajże a to jest aktualizacja więc mniej zbędnych plików i pewnie przez to takie obniżone. 

ps. 4G2CzSz.png

Wrzucę później screena dla ciekawskich  :D 

Edytowane przez Wojtek020699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a co ty myślisz przecierz w aktualizacji nie będziesz ściągał całego systemu tylko potrzebne pliki aby system działał. Niektóre pliki to się nie zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, słyszałem że każdy system dostał informację o update do win 10 (win 7/8/8.1).

Gdzie tak słyszałeś, bo ja nie słyszałem? :)

A tak na poważnie to raczej mało prawdopodobne, żeby Microsoft zachęcał zwykłego potencjalnego użytkownika do zainstalowania wersji Beta, która nie jest jeszcze w 100% dopracowana. Ja takiej informacji nie otrzymałem na swojej 7-mce.

@Wojtek020699

Jeśli chcesz zainstalować win 10 to pobierz ze strony Microsoftu plik .iso, wypal na płytkę(ja tak zrobiłem) i zainstaluj. To chyba najprostszy sposób.

Edytowane przez dawid4157

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wojtek020699

Jeśli chcesz zainstalować win 10 to pobierz ze strony Microsoftu plik .iso, wypal na płytkę(ja tak zrobiłem) i zainstaluj. To chyba najprostszy sposób.

Myślałem o tym wczoraj ale ostatecznie uznałem że poczekam aż wszystko samo się z aktualizuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby uaktywnić aktualizację do Windows 10 Technical Preview należy zainstalować osobną aktualizację (około 5MB) po zaaplikowaniu której w Windows Update pojawi się aktualizacja-upgrade do Windows 10 Technical Preview.

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-download?ocid=tp_site_downloadpage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby uaktywnić aktualizację do Windows 10 Technical Preview należy zainstalować osobną aktualizację (około 5MB) po zaaplikowaniu której w Windows Update pojawi się aktualizacja-upgrade do Windows 10 Technical Preview.

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-download?ocid=tp_site_downloadpage

Zgadza się  ;)

CeKa, bo trzeba ją aktywować przez wpis w rejestrze. Inaczej się nie pojawi, choćbyś nie wiadomo co robił.

Shiny, gdzie żeś Ty to wyczytał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eider opisał najłatwiejszy sposób aktualizacji, sam tak zrobiłem z Windows 7 do 10. Musiałeś wgrać tego patche, inaczej nie miałbyś tego w Windows Update. ;):P

Edytowane przez Alpha.PVP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem gdy chcecie w ten sposób aktualizować np. swojego laptopa i macie fabrycznie dołączony system, lepiej zrobić sobie kopie zapasową klucza aktywacyjnego, jak i zostawić pełny backup w ramach powrotu, to jednak nadal wersja testowa lub po prostu poczekać aż wydadzą finalną wersje. Kopia okaże się cenna jak system nie będzie spełniał kogoś oczekiwań, a wiadomo jak ktoś się napali zapomina o podstawach w takich wypadkach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn? Co dokładnie nie chce się schować?

Nie tyle co nie chce się schować(?), co nie działa.

Mam też drugi problem. Mianowicie przy starcie systemu rozdzielczość szaleje. Pokazuje niby, że jest 1600x900, a tak naprawdę wygląda jak 800x900

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.