Skocz do zawartości
PGmajster

Nowatorski silnik forum - coming soon

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zrobić na stronie głównej na dole statystyki np. Ilość zarejestrowanych użytkowników albo ilość stworzonych tematów. No i kto aktualnie przebywa na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokaż jakiś fragment kodu ;)

//Edit

I nie zapomnij o wyszukiwarce

Kawałek kodu z głównego controlera:

DcizJSx.png

Możesz zrobić na stronie głównej na dole statystyki np. Ilość zarejestrowanych użytkowników albo ilość stworzonych tematów. No i kto aktualnie przebywa na forum ;)

Dodane do listy "do zrobienia".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszanie kodu po polsku i po angielsku... Jak ja nie lubię takiej praktyki, niestety takie rzeczy zdarzają się nawet w komercyjnych dużych projektach na szeroką skalę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszanie kodu po polsku i po angielsku... Jak ja nie lubię takiej praktyki, niestety takie rzeczy zdarzają się nawet w komercyjnych dużych projektach na szeroką skalę...

Przy wykończeniach będę zwracał uwagę na szczegóły. Aktualnie nazwy modelów (np. Nowy_temat) są tymczasowe, ponieważ nie mam czasu ich posegregować i nazwać prawidłowo.

Szczerze mówiąc tylko w tym pliku mam pomieszane nazwy (makaronizmy), gdyż w innych mam jedynie nazwy anglojęzyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, wracaj z tym - wszyscy jesteśmy ciekawi co z tego wyjdzie!

Spytam z ciekawości, oparłeś to o jakiś framework czy wszystko od zera? Nie dopatrzyłem się nigdzie, żebyś napisał o użytej technologii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, wracaj z tym - wszyscy jesteśmy ciekawi co z tego wyjdzie!

Spytam z ciekawości, oparłeś to o jakiś framework czy wszystko od zera? Nie dopatrzyłem się nigdzie, żebyś napisał o użytej technologii.

Yeap, korzystał. CodeIgniter (back-end) i Bootstrap (front-end).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie zrobiłem zarys punktów reputacji oraz "kto jest online". W sobotę zaktualizuję wszystkie screeny. Pytanie do Was - co ma być zamieszczone na portalu? Myślę o wytypowanych tematach z kategorii X lub same gorące tematy (powyżej 15 odpowiedzi w temacie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.