Skocz do zawartości
AdminEW

[MTA][TDM]Endless War - Polski Serwer Wojny Gangów

Rekomendowane odpowiedzi

x79EahZ.png

Nazwa serwera: [PL] Endless War | Polski Serwer Wojny Gangow [TDM]
Adres IP: 88.199.98.116:24403
Sloty: 80
Gamemode: TDM/GangWars
Forum: http://endless-war.pl


Przedstawiamy Wam serwer Endless War - prawdopodobnie jedyny polski TDM z elementami Freeroam'u.
Nie jest to kolejny "rewolucyjny" RP, DayZ czy RPG. Znużeni powielanymi milion razy pomysłami postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym można się wyżyć, postrzelać, odetchnąć od restrykcyjnych zasad roleplay i poczuć klimat San Andreas z singla. Nigdy nie chcieliśmy czerpać z tytułu prowadzenia serwera wielkich zysków, uzyskiwać sławy etc. Serwer rozpoczynał swoją działalność jako zlepka skryptów z community, z czasem jednak rozrósł się i wprowadziliśmy autorskie rozwiązania, których część z nich zaprezentujemy poniżej.

ewpromo.jpg

Do wyboru jest 6 gangów: Grove Street Families, Ballas, Los Santos Vagos, Varrios Los Aztecas, Policja oraz Rosyjska Mafia. Każda z drużyn posiada unikalne skiny, bronie, a także jedną cechę, która delikatnie daje przewagę nad pozostałymi. Przykładowo Ballas z racji lokalizacji ich bazy najtrudniej jest zaatakować, a Aztecas dostają najsilniejszą broń od razu na spawnie.

wB9B0W2.jpg
GD8lUpL.jpg

Terytoria

Zabijanie wreszcie ma sens! Najważniejsze terytoria, takie jak Grove Street czy lotnisko mogą zostać przejęte na własność danego gangu.

68808570541566501033.png

Narkotyki

Szybki sposób na zarobienie pieniędzy przy rozpoczynaniu gry. Wsiądź do Picadora, zajedź do garażu wroga i wróć z towarem do siebie. Prawda, że proste? Jest jeszcze jeden sposób - szukamy po Los Santos marihuany! Wszystkich marihuan jest 50, po zebraniu wszystkich czeka na Ciebie pewna niespodzianka!

przemyty.png
fm2q7s.jpg

Policja

Na Endless War policja otrzymała pagery, w których widać poszukiwanych graczy! Dzięki temu mogą zlokalizować gracza i wyeliminować go. Jako jedyna drużyna na serwerze mają również dostęp do sejfu przez co mogą przeszkodzić w napadzie na bank.

2mrhzmg.jpg

Napady na bank

Brak Ci forsy? A może chciałbyś się zabawić z policją? Zbierz ekipę ze swojego teamu i rozpocznij napad na pobliski bank! Uważaj, agenci FBI na Ciebie czekają!

bank.jpg

Rangi

Na serwerze każdy gracz posiada rangę, która prezentuje jego umiejętności strzeleckie. Tzw. skill. Rangi możemy zdobywać poprzez zabijanie graczy, ale możemy je także tracić poprzez umieranie. Sposób działania nie jest znany nikomu, jedyne co trzeba wiedzieć to "im więcej, tym lepiej"

1smauq.jpg
259gz80.jpg

Bronie

Niektóre z broni zostały mniej lub bardziej zmodyfikowane, dając niespotykaną nigdzie indziej radość z rozgrywki. Pozbądź się stacjującej przy banku Policji z pomocą AWP, zaczaj się na spawn wrogiego gangu z M4A4 ze zdejmowalnym "tłumikiem", a potem zabij wszystkich ze Złotego Deagle'a.

bronie.jpg

Eventy

Organizowane co jakiś czas przez moderatorów Eventy, są kolejnym sposobem na zarobienie pieniędzy. KSW, Maraton, UC; to tylko kilka z wielu różnych Eventów, których na Endless War jest ponad 15!

86596777059404254812.png

VIP

Na serwerze za bardzo niską cenę, możesz kupić konto VIP. W zamian otrzymasz dostęp do wielu ciekawych rzeczy, m.in. możliwości respawnu zapisanego przez Ciebie pojazdu, teleportacji gracza do siebie oraz na odwrót, iPhone'a, dzięki któremu zamówisz broń z dowolnego miejsca, specjalny czat i wiele innych!

c1j4CAc.png
UhN5gJU.png

Na serwerze jest jeszcze wiele, wiele więcej innych atrakcji, o których tutaj nie wspomnieliśmy. Także serdecznie Was zapraszamy! Do zobaczenia na serwerze.

Edytowane przez AdminEW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarta z kolei poważna aktualizacja serwera w drodze! Mimo że nie wprowadza wielu znaczących rzeczy, pod względem czasu poświęconego na jej napisanie i ilość wprowadzonych poprawek do kodu jest to największa zmiana od przejścia z v1.0 na v2.0.

 

Gdzie skill nie może tam kosę pośle

 

nPI9MTL.png

 
Domyślny pistolet z tłumikiem zostaje zastąpiony USP Silencedem. Duży damage i drastycznie wysoka celność to niezaprzeczalne zalety nowej broni. Moderatorów ucieszy zaimplementowanie Bagnetu. Nieważne, czy z kija bejsbolowego lub billardowego, pałki policyjnej albo kwiatów, za każdym razem zaatakowanej osobie odbierało tyle samo HP co z pięści. W porównaniu z naszym Bagnetem, który potrafi zabić na 3-4 trafienia, możemy tylko powiedzieć - jest moc! Informujemy też, że w wersji 2.4 Uzi dzierżawiony jest w obu dłoniach.
 

 

Road to Alternative Boss

 

S6R8oit.png

 

Rangi od początku swojego istnienia naliczają oprócz samych zabójstw także celność czy ilość headshotów. Z panelem dostępnym pod klawiszem F2 będziesz mógł dowiedzieć się, z której broni zabijasz najczęściej, czy ile osób wysadziłeś z rakietnicy.

 

Czy był pan na otwarciu?

 

BftbGXL.png

 
Nowy biznes to nowa okazja do zarobienia pieniędzy, nie tylko tych pozyskanych legalnie. Skorumpowany supermarket w centrum miasta prowadzony przez 2 przemiłe babcie zostaje wreszcie otwarty. Darmowe bronie i trochę forsy - leć na "zakupy" już dziś!
UWAGA! Na sklep mogą nacierać także funkcjonariusze Policji!
 

Worek pełen niespodzianek

 

przemyty.png

 

Powyżej opisane zmiany to nie wszystko.

Absolutna lista zmian dostępna tutaj: endless-war.xaa.pl/changelog4.txt

 

 

Endless War v2.4 zostanie uruchomiony dzisiaj, prawdopodobnie około godziny 20.

 

 

Edytowane przez AdminEW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×