Skocz do zawartości
Dejv

Stara wersja GoldServer v1.3.3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Upubliczniam wam GameMode GoldServer v1.3.3 jest to bardzo stara mapa, z przed dwóch lat (?).

GameMode w w 95 % jest od 0.

Mapa Posiada:

Zabawy (areny pobierane z MySQL)

/WG, /SN, /WS, /CH, /PB

- Dynamiczny system 'przepisz kod'.

- Dynamiczny system domków (zepsuty, jeżeli ktoś zaawansowany lubi się bawić w naprawe, to to naprawi) a zepsute są tak że serwer od nich się wyłącza.

- Dynamiczny system prywatnych pojazdów, też zepsuty, nie zapisujący tuningu posiadający nie optymalną pętle w timerze 10 minutowym, która na słabych hostingach potrafi zlagować serwer, a nawet 'crashnąc go' (mapa się zatrzymie).

System zapisywalnych osiągnięc.

- Obiekty.

- Wszystko zapisywane w MySQL.

- Różne panele zarządzania pojazdami.

Nie będe więcej wymieniać, ten kto grał na GoldSerwerze 2 lata temu to wie jakie ma atrakcje.

Dlaczego wystawiona? 

Wystawiłem, bo pewni head admini chcieli ją sprzedawać, choć ona jest nie optymalna i chyba nawet nie nadaje się na serwer.

Proszę pozostawić informację o autorze. GameMode nadaje się do wycięcia czegoś, lub coś.

Nie pomagam w naprawie.

Czy to zaszkodzi GoldServerowi? 

Absolutnie nie! Ten kod jest stary, na GoldSerwerze jest nowy, jeżeli ktoś chce to może wejść na niego i się przekonać: goldserver.eu:7777

Na tym gamemodzie grało po 200 osób.

Zapraszam do pobierania i lajkowania, myśle że komentarze nie będą neutrualne i obraźliwe.

DOWNLOAD:

http://goldserver.eu/gData/Mapa.zip

Pozdrawiam!

ZAKAZ WSTAWIANIA NA INNE FORA.

Edytowane przez GoldSerwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze dodam coś od siebie, bo niektórzy nie przeczytali:

-Zakaz usuwania komendy /autor i wszelkich informacji o autorze. Autor się namęczył z tym GameMode.

-Zakaz stawiania serwera z tą samą nazwą (chodzi o nazwe GoldServer itd.)

Dla tych co chcą coś zrobić z portfelem. Można go wyrzucić, ponieważ jest pisany tylko i wyłącznie pod konto goldservera. Nie ma możliwości zmiany 'API' czy czegoś podobnego.

Kilka filmów jak wygląda mapa, ile graczy itd.

SA-MP 0.3e:

https://www.youtube.com/watch?v=g8eQjZ8PYXo

drugi film:

https://www.youtube.com/watch?v=5-Zra39PZDk

Edytowane przez GoldSerwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko z nimi jest ok tylko nie ma wygranych aren do bazy i za bardzo nie umiem ich zrobić poradziłem sobie tylko z arenami do /ch a /ws /wg /pb jakoś nie mogę pomógł by mi ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. wszystko pięknie śmiga itp lecz mam problem gdy loguje się na RCON moim hasłem pisze: Server Closed The Connection tak jakbym nie miał dostępu a hasło wpisuje poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. wszystko pięknie śmiga itp lecz mam problem gdy loguje się na RCON moim hasłem pisze: Server Closed The Connection tak jakbym nie miał dostępu a hasło wpisuje poprawnie

Musisz byc chyba dopisany chyba jako admin poziom 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mam pytanie bo widze ze haslo rcon jest inne niz moje wiec nwm czy to bedzie utrudniac logowanie na moim hasle, jeszcze jedno: da sie zmienic te haslo logowania admina zwyklego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.