Skocz do zawartości
Ones

Strona internetowa z zadaniami.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, będzie to strona poświęcona pomocy uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych jak i średnich. Głównie będziemy zajmowali się pisaniem zadań domowych, wypracowań według planu nauczania w danym kierunku (przykładowo gimnazjum). Do tego dojdzie kilka aspektów jakich jak przygotowanie poradników o interpunkcji, ortografii oraz pisanie danego wypracowania. 

Użytkownik zakładając konto będzie zbierał punkty za napisanie takowego zadania, wypracowania. A za daną ilość punktów otrzymuje nagrodę różnego rodzaju.

Wykonywać będziemy:

- Zadania domowe, 

- Pisanie listów, 

- Wypracowania, 

- Rozprawki, 

- Streszczenia, 

- Interpretację, 

- Inne z języka polskiego.

Potrzebuję pomocy, co o tym sądzicie. Proszę jednak o wytłumaczenie dlaczego nie popieracie pomysłu. Osoby chętne do stworzenia, zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny pomysł, jednakże jest już kilka takich serwisów. Czym będziecie się odróżniać?

Kultura, przyciąganie użytkowników. Nasze pracę będą tworzone przez grupę osób oraz możemy zapewnić, że dane wypracowanie będzie pisane na oceną jaką użytkownik zechce. Do tego możliwość pisania osobnej pracy czyli tylko dla jednej osoby. Taka praca będzie wysłana dla reszty dopiero po zakończeniu danego roku szkolnego. (bezpieczeństwo dla ucznia, aby dany nauczyciel nie skasował oceny itp.)

Edytowane przez Ones

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zadane.pl to co?

Tak, jest coś takiego, jednak według mnie mają syf w sensie wszystko na raz a u nas, użytkownik od razu będzie wybierał kategorię szkoły, tematykę i resztę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że od kiedy na zadane.pl zmienili layout to wszystko zaczynało się jakoś sypać. Jakoś nie podoba mi się teraz ten serwis mimo, że byłem tam "szóstkowym". Co do tematu, to zadane.pl wciąż jest jednym z największych serwisów, który działa w kilku krajach. Będziesz się musiał nieźle napocić aby um dorównać lub przewyższyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.