Skocz do zawartości
CeKa

Role Play by Kacper Michewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Dzisiaj mam dla Was plik gamemoda RP, który był przeze mnie pisany przez ostatnie kilka lat. Powodem udostępnienia tego skryptu jest brak chęci do rozbudowy gamemoda. Ponadto dysponuję coraz mniejszą ilością czasu, którą muszę przeznaczyć na pracę. Mam nadzieję, że wielu z Was ten skrypt się przyda, dlatego udostępniam go bez myśli o profitach.

Ponadto uznałem, że wymagam od życia czegoś więcej niż napisanie gamemoda dla serwera do gry. Jest to kontynuacja mojej osobistej akcji pt. "koniec z tym syfem - pawn".

Trzymajcie się ciepło i miłego korzystania!

Screeny:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7D3A7432422A49AC

http://imgur.com/a/6Qj7W

http://imgur.com/a/jeB7Q

Download:

http://flyink.pl/index.php?rp

Pozdrawiam, CeKa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są panele? :)

Nie można mieć wszystkiego :)

Jest baza danych? :D

structure.txt Edytowane przez CeKa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aby pobrać plik kliknij "Pobierz". Pamiętaj, że w życiu są ciekawsze rzeczy do roboty niż tylko i wyłącznie SAMP. Pomyśl o swojej przyszłości. Tworzenie projektu do gry z pewnością nie pomoże Ci w rozwoju prywatnym i zawodowym. 

Przecież każdy projekt akurat w IT można sobie swobodnie wpisać w CV. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pytanie, czy są potrzebne panele, albo rejestracja jest ingame?

Możesz sobie zrobić rejestracje ingame, ale panele są potrzebne.

Przecież każdy projekt akurat w IT można sobie swobodnie wpisać w CV.

Ja bym się wstydził wpisać "zmieniłem autora w skrypcie i dodałem kilka niewidzialnych zmian", a osoba która potrafi napisać cały skrypt już dawno zrozumiała, że na sa-mp świat się nie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o kwestię napisania, a nie dopisania. Nie kończy, ale można robić to hobbystycznie. 

Chodzi o ogólną kwestię zrobienia czegoś, jaki to by nie był język programowania to nie wstyd się nim chwalić.

Edytowane przez Frank

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie są wymagane include do pawno?

Kurde, zapomniałem o tym, ale możesz sobie skopiować z https://github.com/kacper55331/Mini-Mission/tree/master/pawno

ponieważ to jest mój jeden katalog i w nim mam wszystko.

#dodane do "Role-Play"

CeKa co jeszcze wydasz? :D

Zobaczysz Edytowane przez CeKa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy wgrałem to całe PAWN to przy kompilacji pliku SURV.PWN (to raczej taki główny gm) mam brak odpowiedzi ze strony kompilatora jak i całego PAWN. Jak to naprawić?

Spróbuj odpalić plik pawno.exe z folderu pawno i wczytaj plik SURV.pwn z folderu gamemodes i wtedy magiczne F5 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, więc ktoś też ma ten problem? ;d

Kurde, jak mam to skompilować? Ciągle brak odpowiedzi - tylko jak próbuję kompilować w tym skrypcie to tak się dzieje. Jak temu zaradzić?

Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, więc ktoś też ma ten problem? ;d

Kurde, jak mam to skompilować? Ciągle brak odpowiedzi - tylko jak próbuję kompilować w tym skrypcie to tak się dzieje. Jak temu zaradzić?

Mam to samo wie ktoś jak zaradzić temu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem kompilować po kolei po jednym jego include, cała kompilacja szła w sekunde, gdy doszedłem do dodania include RNPC, przy kompilowaniu właśnie jest brak odpowiedzi, jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko, już czuję przypływ nowych "zaawansowanych" pseudoli, czyli projekty, które były zaplanowane na maj/czerwiec będą musiały zmienić datę startu. W ogóle to prowadziłeś jakiś serwer z tym GM'em?

Edytowane przez Astatinum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko, już czuję przypływ nowych "zaawansowanych" pseudoli, czyli projekty, które były zaplanowane na maj/czerwiec będą musiały zmienić datę startu. W ogóle to prowadziłeś jakiś serwer z tym GM'em?

Social-Gaming, ~80 graczy bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po długim czasie musiałem się zalogować. Odpowiem Ci na pogrubiony tekst tym:

facepalm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.