Skocz do zawartości
CeKa

Role Play by Kacper Michewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbowałem wejść na serwer na domówce (tylko do testu czy normalnie wejdę), wpisałem byle jakie hasło i mi wyłączyło konsole. Czy ten problem jest poważny, czy to tylko dlatego, że nie mam konta w bazie danych? Czy na hostingu też tak będzie mi wyłączało konsole gdy ktoś wpisze błędne hasło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy struktura bazy danych jest na 100% dobra ? Po odpaleniu serwer chodzi lecz mam komunikat:

[20:57:00] [MySQL Error]:
[20:57:00] ID: 1146
[20:57:00] ERROR: Table 'samporp.sg_skins' doesn't exist
[20:57:00] LINE: SELECT * FROM `sg_skins` WHERE `price` > 0
Edytowane przez Areeks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I proszę o jakiś przykład bym mógł wejść na serwer w bazie widzę konto ale hasła nigdzie w innych strukturach nie mogę znaleźć mogę prosić o jakiś example ? By nie modyfikować kodu do wejścia na serwer ? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy struktura bazy danych jest na 100% dobra ? Po odpaleniu serwer chodzi lecz mam komunikat:

[20:57:00] [MySQL Error]:
[20:57:00] ID: 1146
[20:57:00] ERROR: Table 'samporp.sg_skins' doesn't exist
[20:57:00] LINE: SELECT * FROM `sg_skins` WHERE `price` > 0

http://pastebin.com/iynksxnU

Wyexplamuj sobie sam ;) standardowe kodowanie hasła takie jak w ipb lub mybb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się wstydził wpisać "zmieniłem autora w skrypcie i dodałem kilka niewidzialnych zmian", a osoba która potrafi napisać cały skrypt już dawno zrozumiała, że na sa-mp świat się nie kończy.

Po prostu się z tego wyrasta.

Tak jak zaczynaliśmy, mieliśmy te 13/14lat. Byli starsi?- byli. Oni poodchodzili, my wskoczyliśmy na ich miejsce, a na nasze? na nasze znów kolejni 13/14latkowie. I tak szło, szło z roku na rok- aż dobija się do tej granicy, gdzie różnica wiekowa jest tak wielka, że raz- nie da się porozumieć (nie nasz klimat), dwa- całkiem inne podejście i myślenie co zbija nas starszych z tropu. Dlatego wszyscy uważamy, że samp wymiera- a przecież tak nie jest :D cały czas powstają serwery. 14latkowie otwierają kolejne, kupują i tak w koło macieja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[19:07:37] [debug] Run time error 19: "File or function is not found"
[19:07:37] [debug]  gmtime
[19:07:37] Script[gamemodes/SURV.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[19:07:37] Number of vehicle models: 0

Dobra, a wiesz może czemu przy odpaleniu serwera wyskakuje samp-server.exe - Bład systemu "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVR100D.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program aby naprawić ten problem" , i po kliknięciu ok, w logach mam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[19:07:37] Script[gamemodes/SURV.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[19:07:37] Number of vehicle models: 0

Dobra, a wiesz może czemu przy odpaleniu serwera wyskakuje samp-server.exe - Bład systemu "Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVR100D.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program aby naprawić ten problem" , i po kliknięciu ok, w logach mam:

Ponieważ "na komputerze nie znaleziono MSVR100D.dll"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisz sobie ten plik w google i pobierz...
Będzie działać (y)

a wręcz ułatwię Ci to

• Wchodzimy w link klikając TUTAJ
  • Wybieramy opcję  'Manual Fix' 78112142930036825825.png

Pobieramy i wrzucamy np. do pliku z serwerem (Lokalizacja tak naprawdę nie jest ważna)

Aczkolwiek jeśli nie wiesz takich rzeczy to nie polecam uczyć się na tym skrypcie, jest zbyt skomplikowany a przynajmniej dla mnie ale ja nie jestem Skrypterem.. :P

Edytowane przez Winekxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebne są panele do mybb aby stworzyć postac czy porpostu tworząc konto na mybb, tworze postac/konto ?

//Bądź masz strukturę pod mybb ?

//Może inaczej, jak stworzyć konto poprzez mybb ?

Edytowane przez adek563

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebne są panele do mybb aby stworzyć postac czy porpostu tworząc konto na mybb, tworze postac/konto ?

//Bądź masz strukturę pod mybb ?

//Może inaczej, jak stworzyć konto poprzez mybb ?

Musisz posiadać panele gracza które tworzą postać, przez sam silnik forum raczej postaci nie stworzysz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też

Może w wolnym ktoś się skusi i napisze panele, z resztą chyba aż takich ZAKRĘCEŃ w strukturze bazy ni ma, żeby nawet najmniej zaawansowany amator nie mógł tego napisać B) (taki jak ja!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem gdzieś pewną ofertę, ciekawe ile gościu chce za panele. Może ktoś już kupił?

Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.