Skocz do zawartości
Kanikuly

GTA V czy mi pójdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor: amd athlon II x3 450 3.2Ghz

Ram: 4gb

Grafika: Nvidia geforce gt 440 2gb ddr3

W sumie to może być bardzo głupie pytanie ale czy odpalę gta chociaż na minimalnych? :lol:

Ciężko będzie. Raczej wądpie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem w gta ok. 30min. Ogolna ocena 10/10 ladnie zoptymalizowana obecne moje ustawienia śrenie, fullhd i 60fps.

Gta bierze ok . 3-4gb ram gdy gra jest wlaczona.

Dane komputera

Intel core i5 3350p

Geforce gtx 750 ti 2gb

Patriot 8gb 1333mhz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy macie z tymi 60 FPS? Są od dawna monitory wspierające nawet 144 Hz (czyli... 144 FPS) i jakoś nie widzę w tym nic specjalnego, ot - jaranie się cyferkami w grze, która nawet nie należy do gatunku First Person Shooter. To tak, jakby chwalić się że w Tetrisie ma się 68000 klatek na sekundę. Niby fajnie, ale co komu po tym?

Ba - równie dobrze każdy użytkownik dystrybucji opartej na Linuxie mógłby odpalić glxgears i pokazać, że karta graficzna w OpenGL wyciąga mu jakieś 7000 klatek. Tylko po co to robić?

@Up: Nie kpij, że oceniasz grę na 10/10 po przegraniu 30 minut?

Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy macie z tymi 60 FPS? Są od dawna monitory wspierające nawet 144 Hz (czyli... 144 FPS) i jakoś nie widzę w tym nic specjalnego, ot - jaranie się cyferkami w grze, która nawet nie należy do gatunku First Person Shooter. To tak, jakby chwalić się że w Tetrisie ma się 68000 klatek na sekundę. Niby fajnie, ale co komu po tym?

Ba - równie dobrze każdy użytkownik dystrybucji opartej na Linuxie mógłby odpalić glxgears i pokazać, że karta graficzna w OpenGL wyciąga mu jakieś 7000 klatek. Tylko po co to robić?

Idź grać w CS`a na 10 FPS, zobaczymy co powiesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrz na ps3 bylo 30fps. 30 a 60 to roznica. tak jak wyzej pograj w cs na 30 i 60 fps zobaczysz roznice... pogralem te 30 min i widze ze lagow nie mam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź grać w CS`a na 10 FPS, zobaczymy co powiesz.

Ty i @xBBBay ☆, napisałem wyraźnie:

jaranie się cyferkami w grze, która nawet nie należy do gatunku First Person Shooter.

Wywnioskować z tego można fakt, że GTA nie należy do gier tego gatunku i nawet 30 klatek jest wystarczające, co natomiast jest znowuż niewystarczające dla gier typu First Person Shooter. Nie widzę też żadnego sensu w wyścigi "kto ma lepszy komputer" i "kto gra w wyższej rozdzielczości", bo i po co to robić? Dodam, że grałem w CS:GO mając i 30, i 60 FPS. Różnica jest kolosalna, ale w grach typu TPS (do których GTA NALEŻY), jest to opcjonalny dodatek. Edytowane przez Shiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA IV do dzisiaj na moim kompie chodzi tak jakby chciało, a nie mogło. Ale już przy Max Payne 3 było widać, że zrobili postęp i silnik jest bardziej zoptymalizowany, dlatego o GTA V się nie boję, chociaż sam nie wiem kiedy w to zagram, bo mam za słaby... dysk twardy... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie: Jestem idiotą, bo kupuję nowy komputer pod GTA V. (tak serio to pod masę innych gierek i programów takich jak AAE, ale to mniejsza). Jakiś zestaw, nawet (może i najlepiej), żeby był używany. Coś z olx'a ze świętokrzyskiego, śląskiego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.