Skocz do zawartości
Wojtek020699

Myszka nie działa w singlu

Rekomendowane odpowiedzi

No więc borykam się z takim problemem gdyż nie działa mi myszka w singlu, natomiast w samp nie ma żadnych problemów. 

Dodam że nigdy nie miałem takich problemów na Windowsie XP, 7, 8, 8.1 tylko dopiero teraz w 10 (build 10074) ktoś coś jakiś pomysł ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wszystkie CPU włączone, gdy ustawię na samo CPU 0 to bez zmian. 

Gdy zaznaczam CPU 0 oraz CPU 1 to chociaż klikanie w MENU działa, ale tak to w grze nic. I dodam że mam sterowanie mysz + klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wszystkie CPU włączone, gdy ustawię na samo CPU 0 to bez zmian. 

Gdy zaznaczam CPU 0 oraz CPU 1 to chociaż klikanie w MENU działa, ale tak to w grze nic. I dodam że mam sterowanie mysz + klawiatura.

Używasz ALT+TAB do tego, aby zminimalizować? Jeśli nie, spróbuj tak i wtedy wykonaj rzeczy z filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używasz ALT+TAB do tego, aby zminimalizować? Jeśli nie, spróbuj tak i wtedy wykonaj rzeczy z filmiku.

Ty no zastanów się logicznie, gdybym nie miał uruchomionego GTA to bym nie mógł zmienić ustawień w menedżerze zadań  :P

PaweL, 54909528485104149258.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty no zastanów się logicznie, gdybym nie miał uruchomionego GTA to bym nie mógł zmienić ustawień w menedżerze zadań  :P

PaweL, 54909528485104149258.png

Chyba Ty nie pomyślałeś, że chodzi mi o różnicę w wylączeniu ALT+TAB, a natychmiastowym otworzeniem menadżera w grze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzycho, uruchamiam singla. Wchodzę do gry, uruchamiam menedżer zadań i tam zmieniam te ustawienia

Gdy miałem Windowsa to była różnica, jeśli mówimy o GTA:SA - wejdź do gry, ALT+TAB i dopiero menadżer, potem znowu ALT+TAB na grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy miałem Windowsa to była różnica, jeśli mówimy o GTA:SA - wejdź do gry, ALT+TAB i dopiero menadżer, potem znowu ALT+TAB na grę.

Tak robię - bez skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uruchomiłem, i zaznaczyłem jako administrator bo bez tego nie działało. Ale teraz SAMP mi nie chce odpalić, oczywiście pewnie wina zgodności. Mam komunikat unable to execute. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra chodzi strasznie na tych ustawieniach, po prostu singla sobie odpuszczam. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość i poczekam do pełnej wersji Windowsa. 

Dziękuje wszystkim za pomoc serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak swoją drogą kup oryginał. ;)

Posiadam lecz w połowie mi się instalacja zawiesza, powodem jest uszkodzona płyta ;)

11160476_1103897792960133_217607249_n.jp

Edytowane przez Wojtek020699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.