Skocz do zawartości
edds

Gdzie po niedrogi kredyt na skuter

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sobie w najbliższym czasie kupić nowy skuter. OBecnie szukam dobrego kredytu ( niezbyt wysokiego bo jedynie na 3 tys. złotych).

Możecie może doradzić gdzie warto jest się starać o taki kredyt? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do stosunkowo niewielkiej kwotyto część możesz wziąć w firmach typu vivus czy wonga. Chyba do 1,5 tys. Drugą połówkę weź w normalnym banku. Ja bym tak przynajmniej zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy przypadkiem w Vivusie nie mają wysokiego oprocentowania? Ja bym po prostu wziął kredyt w normalnym banku a nie dzielil się na kilka różnych instytucji. Szczególnie,że stopy procentowe są niskie i obecnie kredyty nie sa takie drogie jak jeszcze na przykłąd kilka lat temu.

Obecnie ING ma dobry kredyt. Oprocentowanie 9% a prowizja 0%. Ewentualnie w mbanku - tam równiez możesz się dopytać. Wszystko się dosć szybko zmienia. Może dobrze byłoby dopytać się jakiegoś doradcy ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie maja oprocentowanie w vivusie? 

Ewentualnie na jakie najniższe oprocentowanie mogę się nastawić? 

Nie rozmawiałem jak do tej pory z żadnym doradcą. Nie miałem na to czasu. Wolałbym wszystko załatwić przez internet ( jeśli oczywiście by się dało). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No myslę,ze tak do 10% w skali roku. Są oczywiście droższe ale jeśli dobrze poszukasz to te 10% da się znaleźć.

Na stronie masz porównanie kredytów:

http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe

Możesz sobie przestudiowac. Zastanawiałeś się może nad tym aby pogadać sobie z doradcą kredytowym? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze z nikim nie rozmawiałem. Widzziałem w mieście w jakim mieszkam wiele takich budek z doradcami ale nie mam czasu aby chodzić i się pytać. Wolałbym wszystko załatwić przez internet ( jeśli tylko by się dało).

Dzieki ogólnie za info, po południu jak będę miał więcej czasu to sobie to wszystko przejrzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zostawić numer telefonu na stronie comperia. Siedzą tam doradcy tak więc ktoś powinien sie do Ciebie odezwać. Jak nie tego samego dnia to następnego. Przedstawisz jak się ma sytuacja to powinien Ci podsunąc jakieś oferty. Nie musisz od razu brać tego co Ci zaproponuje ale po prostu sobie przejrzysz. 

No i spokojni załatwisz kredyt przez internet. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, tak  w sumie przed chwilą zrobiłem. Mam nadzieję,że uda się to załatwić jeszcze w tym tygodniu. 

A i interesuje mnie kredyt na rok. Raczej nie będę brał dłuższego bo jednak kwota nie jest taka duża i będzie mi to łatwo spłacić w ciągu tego roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopytaj się tam o bank pocztowy. Sam jakiś czas temu interesowałem się w sprawie kredytów to tam mieli dobra ofertę. Oprocentowanie poniżej 10%.Jeszcze IING bank śląski ma w miare korzystnie oprocentowane kredyty.

No i trzeba zwrócić uwagę na usługi dodatkowe jak jakieś ubezpieczenia. Często mogą znacznie podnieść ogólną cenę kredytu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porozmawiałem. Wyjaśnił mi co nie co. W końcu zdecydowałem sie na mbank bo w przeliczeniu faktycznie wychodziło,że miał najlepsze raty ze wszystkich możliwych kredytów.

A i na ubezpieczenie się nie decydowałem. Jak wyliczyliśmy to jednak jest o wiele większa rożnica w racie a sam jestem pewien,że to spłacę ( w końcu biorę na niedługi okres). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak na marginesie dodam od siebie, że obecnie jest dobry czas na zaciąganie kredytów (gotówkowych, hipotecznych). I nie mam tutaj na myśli kredytów w firmach para bankowych tzw chwilówki tylko te w komercyjnych bankach, objętych nadzorem KNF.

Mam trochę już lat i nie przypominam sobie aby stopy procentowe były tak niskie jak obecnie. Pewnie będzie to rosło, bo w przyrodzie i gospodarce nic nie jest stałe. To tylko taka mała dygresja z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 15.05.2015 o 09:15, Freedom napisał:

(...) No i trzeba zwrócić uwagę na usługi dodatkowe jak jakieś ubezpieczenia. (...)

Z których de facto mało kto korzysta, a dla banku zawsze to dodatkowa możliwość zwiększenia kosztów uzyskania kredytu, które to stanowią przecież jego zarobek ;)

4 godziny temu, ikwiecien napisał:

Kredyt jest jak najbardziej opłacalny w tym momencie, ale może warto rozważyć tzw. "chwilówki" skoro mowa tu o niewielkiej kwocie? (..)

To już lepiej położyć w kościele na tacy albo dać menelom na dalsze picie niż lichwiarzom.

Co za indolentne działania marketingowe...
Przecież to forum nawet nie ma odpowiedniego ruchu, ale tak to jest jak się zatrudnia ludzi z pośredniaka do marketingu.

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.