Skocz do zawartości
Soplica

Skaczący ping w CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze skaczącym pingiem w CS:GO.

Optymalny ping w grze jaki mam to 60-70. Jednak często w czasie rozgrywki podnosi się on do 100+, a niekiedy nawet do 200+. Jest to bardzo wkurzające bo nie mogę się skupić w 100% na grze.

Posiadam router, do niego jest podłączony komputer i laptop siostry.

Co gorsza przed zakupem CS:GO nie zwracałem praktycznie uwagi na mój ping w grach, gdyż rzadko miałem lagi, więc nie potrafię określić czy ping się drastycznie zmienił. Po prostu odkąd gram w CS:GO mój ping jest moją zmorą.

Mam internet osiedlowy. Wiem, dla większości to jest przyczyną problemów ale ja grając w takie gry jak LOL, Tibia, CrossFire nigdy nie miałem większych lagów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz router to podłącz kabel od neta do kompa a nie do niego, potem sprawdź pingi. Choć mam router za 150zł to potrafi podnosić pingi (canyon), nawet gdy jest podpięte 1 urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pietr jak nieumiesz skonfigurować routera to Ci pingi podniesie. ;)

Co do twojej przyczyny, największą głupotą byłoby odłączać całą sieć w domu na rzecz głupiej gry. Może siostra czasem coś ściąga lub co innego robi, strony są "ciężkie" do ładowania w tych czasach. Nie mniej jednak, wina serwera jest bardziej pewna, nie zwalaj winy na internet osiedlowy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom. Ciężko to zrobić jak siostry nie ma w domu. Oj bardzo ciężko. I skąd wiesz, gdzie ma router. Może obok komputera tak jak ja? I jest to niecałe 30sek roboty. Porównać ping np. do google z routera i bez.

I nie czepiaj się mojej konfiguracji bo router konfigurowałem kilka razy bez rezultatów. Zaiście oceniać coś co się nie widziało. 

14-me-gusta-22vmrft.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bądź w takiej depresji kolego, skąd wiesz, że go inny nie łączy się z jego siecią, skąd wiesz, że jego siostra faktycznie pokazuje mu stan łącza? Nie każdy jest mądry . ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.