Skocz do zawartości
DaGaXeR

entGaming.pl - Dlaczego nie polecam

Rekomendowane odpowiedzi

Kopia wiadomości z forum, po której dostałem bana

Hej, na wstępie chcę napisać, że już nawet przy szukaniu działu natknąłem się na problem - takowego, do którego temat z takim tytułem pasuje, nie ma. Może od razu zacznę od listy co mnie odrzuciło, bo czego brakuje pisać nie będę - nie ułatwiam sprawy, do rzeczy:

- Brak działu, w którym mógłbym napisać tenże temat.

- Moim zdaniem kolor zielony zlewa się z szarym

- Samozwańcza opinia najlepszego pro elo serwera (którą można wyczytać chociażby z newsa czy reklam)

- Błąd z API-key'em w mapach

- Pierwszy news odrzuca, masa błędów (nie ortograficznych; zdania tracą sens), nie tylko ja to przyznam

- Spore lagi podczas przeglądania tego forum (wątpię by ktoś DDoS'ował w tak krótkim czasie)

- Źle skonfigurowany IP Board ""http://entgaming.pl//index.php?app=panel&module=game&section=tickets", coś źle wyszło, na pewno nie autorskie (a wmawiacie, że są), bo takiego krytycznego błędu nie zrobiłby nawet amator.

- Po wejściu na shop nie daje active w li

- Lista postaci, błędnie wykonany bit w stylu (w sumie to większość tak ma, np. w założeniu tekst wykracza po za content)

Bez urazy, ale skoro chcecie być najlepszymi, dajcie dobry przykład, bo na razie to z rzekomo prostej drogi jest typowa polska. Mam nadzieję, że poprawicie to w niedługim czasie, oraz przestaniecie kłamać. :)

Zachowanie żałosne, a wyżej informacja dlaczego odradzam obejście szeroookim łukiem tego serwera. :)

Edytowane przez DaGaXeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.