Skocz do zawartości
dawid4157

Skalowanie strony metatagiem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki drobny problem ze skalowaniem strony. Zachowuje się ona trochę dziwnie. Miejscami jest w całości skalowana tzn. wyświetla się na ekranie telefonu w całości i można ją przybliżać(przynajmniej u mnie). Taki efekt uzyskałem tym metatagiem:

<meta name="viewport" content="initial-scale=0, maximum-scale=1">

Teraz pytanie. Czy da radę, aby skalowanie strony z przybliżaniem jej dotyczyło każdego urządzenia oraz każdego systemu?

W testach responsywności strona ustawia się jako mobilna, czyli wszystko się pomniejsza, bez możliwości powiększenia. O tyle to jest dziwne, że nie tworzyłem celowo RWD dla tej strony.

Wiem, że coś takiego istnieje, bo kiedyś podobną rzecz robiłem ale nie mogę teraz tego odnaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest możliwość skalowania(LG L65, 480x800px) zarówno dla tego co podałeś jaki dla tego co ja podałem metatagu. Niestety na innym urządzeniu(tablet) strona już tak się nie skaluje i wyświetla się "pseudomobilność". Strona jest przybliżona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na innym urządzeniu(tablet) strona już tak się nie skaluje i wyświetla się "pseudomobilność".

Co masz na myśli pisząc pseudomobilność? Według mnie na tablecie strona nie powinna być w pełni uproszczona jak na 5 cali.

Strona jest przybliżona.

Sprawdź ustawienia przeglądarki - da się ominąć ustawienia skalowania.

A może masz reguły typu

@media (max-width: 1000px): {}
, a tablet ma większą rozdziałke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.