Skocz do zawartości
ReveresPL

W co pograłbyś na wakacjach?

W co zagrałbyś na wakacjach?  

22 użytkowników zagłosowało

1. 1. W co zagrałbyś na wakacjach

• GTA SA MP
    • Minecraft 1.7.2-1.8
    • Counter Strike 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forum.

Mam otwarte pytanie do wszystkich:

W co zagrałbyś na wakacjach ? (MP)

Pytam się was w co chcieli zagrać, ponieważ nudzi mi się i pomyślalem ze moge zalozyc serwer... i tutaj rodzi sie pytanie JAKI ? A na to pytanie proszę k odpowiedź w ankiecie.

O temat tego serwera zapytam was w następnym temacie lub juz tutaj piszcie... np.: CS - CoD Mod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym miał z tych trzech wybierać to wybrałbym SA:MPa i pograł na serwerze wyścigowym. Mam nawet gotowego gamemoda własnego autorstwa, ale brakuje mi motywacji do dalszego tworzenia i poprawiania błędów, nie mówiąc już o kupnie jakiegoś VPSa, bo i tak większość ludzi woli RP i DM (że też ludziom te same serwery z tymi samymi rzeczami się nie przejadły jeszcze, lol).

Edytowane przez PaweL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiscie wyciagnalem stare dobre playstation portable pare dni temu i gram w wolnej chwili po robocie, glownie z racji iz aktualnie nie mam jakiegokolwiek pc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja już pozwoliła. Przecież masz ten link w sygnaturze... lols

Sygnatura to sygnatura, a konkretne zaproszenie na serwer w konkretnym poście to coś innego. Napisałem post bo bez sensu jest tworzyć nowy serwer, który zostanie zamknięty po wakacjach. Przecież lepiej 'osiedlic' się na serwerze na którym grają inne osoby i który będzie jeszcze długo prowadzony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.