Skocz do zawartości
CeKa

Silnik forum - Flyink Board

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Od jakiegoś czasu pracuje nad czymś.. nowatorskim(tak, to właściwe słowo). Po kilku dniach pracy udostępniłem link na forum, projekt przyjął się dobrze.. bardzo dobrze, jednakże po chwili zaginął na wysypisku spamu.. innych statusów.

Stworzyłem ten temat, by podzielić się z Wami(ponownie) efektami tego co udało mi się stworzyć i nie zniknie tak szybko. Projekt jest cały czas w fazie rozwojowej, ale najważniejsze elementy silnika zostały stworzone.

Przejdę do rzeczy.. Co właściwie stworzyłem? Forum działające płynnie bez zbędnych przeładowań(biała strona itp).

Co przez to planuje/można osiągnąć?

- Shoutbox okienkowy (like facebook).

- Wysyłanie dużych załączników w tle.

- Powiadomienia realtime(like facebook) współpracujący z google chrome.

itp. etc. itd.

Link: http://forum.flyink.pl/

Czekam na propozycje co jeszcze chcielibyście ujrzeć na tego typu forum.

Nazwa prawdopodobnie jest tylko robocza, tak samo jak styl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na prawdę fajnie, rzeczywiście podobnego forum nie widziałem, jednak widzę, że pozostał problem, o którym wspominali kiedyś koledzy w "Statusach" czyli cofanie. Cofanie działa tylko o jeden wstecz. Będziesz to zmieniał/poprawiał, czy tak pozostanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na prawdę fajnie, rzeczywiście podobnego forum nie widziałem, jednak widzę, że pozostał problem, o którym wspominali kiedyś koledzy w "Statusach" czyli cofanie. Cofanie działa tylko o jeden wstecz. Będziesz to zmieniał/poprawiał, czy tak pozostanie?

Spróbuj użyć F5, bo pamiętam że jedna osoba miała podobny problem, a okazało się, że przeglądarka użyła pliku zapisanego w cache, a nie tego nowego - po poprawkach.

Widzę, że jednak problem jest wciąż.. Będę nad nim pracował :)

Edytowane przez CeKa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie to występuje, ale jak wchodzę w rejestracje to widzę tylko "Posiadasz już konto? Zaloguj się" i ucięty kawałek 2 ramek.

//Edit: Jak odświeżyłem, w 1 ramce pojawiło się reCaptcha

Edytowane przez ThePiotrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko u mnie to występuje, ale jak wchodzę w rejestracje to widzę tylko "Posiadasz już konto? Zaloguj się" i ucięty kawałek 2 ramek.

//Edit: Jak odświeżyłem, w 1 ramce pojawiło się reCaptcha

Rejestracja nie jest jeszcze dostępna, nie chciałbym jeszcze zbędnego syfu i niekompatybilnych kont. :)

Z dnia na dzień będzie coraz więcej dostępnych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozsypało się :D

LZ8g1D5.png

Silnik będzie darmowy?

Nie rozsypało, tylko skasowałem użytkownika z bazy danych, a zapomniałem o jego poście. ;)

COdSeSn.png

A gdyby tak skorzystać z WebSocketa i powiadomień oferowanych przez przeglądarkę. :)

Edytowane przez CeKa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale Design mi się nie podoba :/

Styl jest wyłącznie tymczasowy, ponieważ graficy Flyink Creative wyjechali na urlop. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beztytulu_wqewnps.png

Mały błąd :)

Ogólnie to bardzo mi się podoba ten projekt, ale co jeśli na forum będzie np. 100 aktywnych użytkowników w tym samym czasie? Forum nie będzie się wieszać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to bardzo mi się podoba ten projekt, ale co jeśli na forum będzie np. 100 aktywnych użytkowników w tym samym czasie? Forum nie będzie się wieszać?

Będzie chodziło tak samo, jakby działało na normalnym silniku forum. Jednakże np. muzyka się nie zatrzyma(przykład w stopce).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.