Skocz do zawartości
(100%) Konto Oficjalne

[EDIT] Jak Wgrac Ipleomax's textdraw

Rekomendowane odpowiedzi

//EDIT
Witam iż mam spam wielki na gg jak wgrać ipleomax's piszą że mają czarny pasek gdy wpisują /itd więc chce zrobić taki mini poradnik :)

więc pobieramy ipleomax's textdraws ze strony sampa: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=376758
Polecam pobrać iTD (Contains Server, iTD.amx, iTD.dll, msvcr100.dll, PLEO.txd).
Gdy pobraliśmy nasz plik ipleomax's TD to wypakowywujemy go programem winrar.

Po rozpakowaniu pliku otrzymujemy w folderze 3 foldery o nazwie: GTA San Andreas, SAMP 0.3e Server, Sourcecode.
Nas interesuje folder GTA San Andreas > Modele > TXD. Mamy w nim Read.txt oraz pleo.txd.
Następnie przechodzimy do folderu gdzie zainstalowana została gra w moim przypadku 

D:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas

i w tym katalogu mamy sporo folderów/plików i przechodzimy w nim do Models > txd i wklejamy pliczek pleo.txd
po czym odpalamy SAMP SERVER 0.3e (można wkleić SAMP-SERVER.exe np. z 0.3z) i odpalić na 0.3z pod IP: 127.0.0.1 (Local Host) lub innej wersji po wejściu i zrespawnowaniu postaci wpisać /itd i gotowe :)

Jak odpalić serwer SAMP na local hoscie:
1. Pobieramy http://files.sa-mp.com/samp037_svr_R1_win32.zip(SERVER WINDOWS 0.3.7)
2. Pobieramy Client 0.3.7 ze strony: http://dl.gta-sa-mp.de/samp/sa-mp-0.3.7-install.exe
3. Instalujemy Client 0.3.7 do katalogu z grą
4. wypakowywujemy SAMP SERVER poprzez WIN-RAR 
5. Otwieramy plik server.cfg notatnikiem, wordpadem, notepad++
6. Konfigurujemy plik server.cfg:

echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password haselko
maxplayers 50
port 7777
hostname TEST DLA DEKLI 
gamemode grandlarc 1
filterscripts 
announce 0
query 1
chatlogging 0
weburl www.pawno.pl
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
maxnpc 0
logtimeformat [%H:%M:%S]
7. Zapisujemy skonfigurowany plik server.cfg
8. Odpalamy [samp-server.exe]
9. dodajemy nowe IP do Clienta SAMP poprzez PPM > Add To Favorites i wpisujemy IP: 127.0.0.1 (local host)
10. łączymy się z serwerem i wpisujemy /itd

Pomogłem ? oceń :)
jeśli czegoś nie zrozumiałeś(aś) to napisz na prywatnej wiadomości :)
  Edytowane przez elpolak94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a no tak przepraszam :P zapomniałem dodać że musisz odpalić SAMP-SERVER.exe i odtworzyć ITD z Local Hosta: 127.0.0.1 :)

nie rozumiem jak to odtworzyc itd z local hosta 127.0.0.1??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wchodze do gry, to nic sie nie dzieje, nawet nie pokazuje mi ping userwera w wyszukiwarce. ..... naucz sie robic pożądnie poradniki............

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądam te forum z dnia na dzień jako gość, rzadko kiedy się loguję, bo po prostu nie mam po co, ale teraz musiałem, żeby napisać to:

Hahahha xD Nie no serio, nie że się z Ciebie naśmiewam, ale najpierw musisz nauczyć się włączać serwer, a dopiero potem brać się za textdrawy kolego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądam te forum z dnia na dzień jako gość, rzadko kiedy się loguję, bo po prostu nie mam po co, ale teraz musiałem, żeby napisać to:

Hahahha xD Nie no serio, nie że się z Ciebie naśmiewam, ale najpierw musisz nauczyć się włączać serwer, a dopiero potem brać się za textdrawy kolego :D

Ty ile potrafisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczająco, aby stworzyć GM od podstaw, autorski.

Dobry jesteś : )

Co do poradnika.. pobrałem wczoraj iTD i w paczce miałem dodatkowo sscanf, który także musi być załadowany do poprawnego działania. Po za tym mógłbyś zaznaczyć w pliku server.cfg co trzeba dopisać bo nie każdy może wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP Thorus :P gdy masz w tym ITD co wpisany jest jako link tutaj w poradniku to masz server 0.3e i tylko pleo.txd do GTA SA/MODELS/TXD wkleić
i SAMP-SERVER.exe np. z 0.3z wkleić tylko to odpalić i server cfg masz gotowy juz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.