Skocz do zawartości
SZajbuS

Kolejny problem z VPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisałem już ostatnio o problemach z lagami na vps'ie, pisalem do supportu, pisałem tickety, zrobiłem im taki spam że mieli mnie dość i to naprawili, na początku probowali mi wmówić że to wina złej konfiguracji, ale nie o to chodzi, teraz wszystko dziala jak nalezy, 0 lagów a działa tam samp, ts3, baza mysql i apache2 tylko występują problemy z portami, ostatnio przez tydzien wszystko bylo w porządku, pozniej serwer przestał działać, restartowałem vps, nic to nie dało, okazalo sie ze port serwera jest zablokowany, inne porty chyba działają dobrze w tym 22 dla putty, 21 dla ftp i 80 dla www, ale serwery ts3 i samp czasem działają, i po sprawdzeniu portów są otwarte, ale po jakimś czasie znowu sie blokują na różny okres czasu, od kilku minut do kilku godzin, nie mam pojęcia czego jest to wina, support mintshostu twierdzi że to nie ich wina...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm... Blokowanie portów? Puerwsze słyszę. Walnij reinstall na Debian 7 x64 minimal. Podeślij pasy na PW. Skonfiguruję Ci VPS'a i zainstaluję fajny panel do serwerów "Open Game Panel". Możliwy kontakt Skype.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie korzystam z wersji 64bitowych bo jest problem z bibliotekami dla sampa, zawsze czegoś brakuje, teraz wyniknął jeszcze 1 problem, przez ip łączy sie normalnie i jest serwer, ale przy logowaniu z domeny nie wykrywa serwera, wczesniej wszystko działało domena była podpieta i łączyło się przez domene.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wiem, to najmniejszy problem, ale miałem problemy z biblioteką mysql brakowało jakiegoś libmysql.so.16 czy coś takiego a nigdzie w internetach nie znalazłem rozwiązania więc zostałem przy 32 bitach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to wiem, to najmniejszy problem, ale miałem problemy z biblioteką mysql brakowało jakiegoś libmysql.so.16 czy coś takiego a nigdzie w internetach nie znalazłem rozwiązania więc zostałem przy 32 bitach

i przy 32 bitach nie było problemu z mysql? btw, śmieszne jest rezygnowanie z 64 bitów z powodu jakiegoś problemu, który zamiast rozwiązać to wolisz obejść...

Edytowane przez Sevos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozwiązywałem go przez 3 albo 4 dni, po jakimś czasie miałem dosyć, poczytałem że różnice miedzy 32 a 64 bit są minimalne, więc wolałem to zrobić tak żeby działało żeby nie psuć sobie tym nerwów, nie wiem co jest złego w ułatwianiu sobie życia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.