Skocz do zawartości
Nortal

[ROZWIĄZANY]Progress Bar - 26 errors

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

pobrałem sobie progress Bar Creator, czyli to -> http://pastebin.com/P6iPFp9Fz tej strony -> http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=113443

Dałem new.pwn wkleiłem kod z pastebin i wywala mi 26 błędów:

C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(17) : error 017: undefined symbol "_progress_version"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(34) : error 017: undefined symbol "MAX_BARS"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(34) : error 009: invalid array size (negative, zero or out of bounds)
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(74) : error 017: undefined symbol "pb_x"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(75) : error 017: undefined symbol "pb_y"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(76) : error 017: undefined symbol "pb_w"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(77) : error 017: undefined symbol "pb_h"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(78) : error 017: undefined symbol "pb_color"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(83) : error 017: undefined symbol "pb_x"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(83) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(84) : error 017: undefined symbol "pb_y"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(84) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(85) : error 017: undefined symbol "pb_w"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(85) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(86) : error 017: undefined symbol "pb_h"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(86) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(87) : error 017: undefined symbol "pb_color"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(92) : error 017: undefined symbol "pb_x"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(92) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(93) : error 017: undefined symbol "pb_y"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(93) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(94) : error 017: undefined symbol "pb_w"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(94) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(95) : error 017: undefined symbol "pb_h"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(95) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(96) : error 017: undefined symbol "pb_color"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(111) : error 017: undefined symbol "DestroyProgressBar"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(166) : error 017: undefined symbol "CreateProgressBar"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(166) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(167) : error 017: undefined symbol "SetProgressBarValue"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(168) : error 017: undefined symbol "ShowProgressBarForPlayer"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(204) : error 017: undefined symbol "DestroyProgressBar"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(217) : error 017: undefined symbol "CreateProgressBar"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(222) : error 017: undefined symbol "SetProgressBarValue"
C:\Users\Konrad\Desktop\Truck\gamemodes\skrypt.pwn(223) : error 017: undefined symbol "ShowProgressBarForPlayer"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664     Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

26 Errors.

Co zrobiłem nie tak?

Z góry dzięki za pomoc. ;)

Edytowane przez Nortal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy ja też miałem z tym mały problem...

Wiem, czytałem też Twój temat (te same błędy). :D 

Problem rozwiązałem przed chwilą, ten kod trzeba wkleić do include progress -> http://pastebin.com/SBdyNnSj

Temat, lock. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.