Skocz do zawartości
ichorzepa

e-sim - dołącz do wirtualnej Polski!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nie wiem czy znacie gierkę, w którą można poklikać w przeglądarce, ale Polacy dominują w niej od dłuugiego czasu.

E-Sim to gra przeglądarkowa, która symuluje życie obywatela w danym kraju. Musi on wykonywać różne czynności jak praca, trening czy też walka w obronie swojego kraju. Każdy gracz musi pracować aby zarabiać pieniądze które są mu potrzebe do zakupu różnych rzeczy jak jedzenie czy broń do walki. Pracuje się w firmach stworzonych przez innych graczy. Każdy gracz może stworzyć swoją firmę i podukować i sprzedawać przedmioty. Może też przekształcic swoja firmę w społkę i kupować akcje. Najważnieszy modół wokół, którego kręci się tak naprawde ta gra to militaryzm. Każde państwo posiada swoje regiony z zasobami w różne surowce o które zabiegaja inne państwa i staraja się je przejąc. Kraje toczą ze sobą bitwy, powstania i czasami wojny domowe. Zawieraja ze sobą sojusze, wypowiada sobie wojny. Polityka: każdego 5,15,25 dnia  miesiąca odbywaja się wybory odpowiednio na prezydenta, szefa partii i do kongresu. Każdy gracz który osiagnie wymagany poziom może wziąść w nich udział jak i głosować w nich. Możesz stworzyć własna partie jak i należeć do innej. Jako kongresmen proponować nowe ustawy i głosować nad nimi. Jako prezydent decydować o losach krajów, atakować inne kraje. Jest też moduł referendum. Moduł prasowy - każdy gracz za naprawde symboliczna opłate może stworzyć gazete i stać się magantem prasowym pisząc ciekawe artykuły.

Na początku nieco trudna, ale wciągająca. Po kilku dniach rozgrywki, można nieźle poszaleć. Na początek najlepiej przejść tutorial, nauczysz się grać i otrzymasz wieele nagród. Wykonuj tutorial każdego dnia. Świat jest świeży, Polska w tej chwili atakuje Niemcy - przejmujemy ich tereny.

Zachęcam Was do rejestracji pod tym linkiem, gdyż rejestrując się z mojego refa, uzyskujecie możliwość otrzymania ode mnie dodatkowych środków PLN lub GOLDa.

Wiele osób już dołączyło do Naszej społeczności. Nie ma co się obawiać, pomagam w rozpoczęciu, odpowiadam na pytania jak i daje PLNy, GOLDy (możecie pisać na skype jak i w grze). Gracze pracują również w mojej firmie, tworzymy żelazo. Pamiętaj, rejestrując się z reflinka, po osiągnięciu 7 poziomu otrzymujesz bonusową walutę premium!

http://europa.e-sim.org/lan.88125/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.