Skocz do zawartości
KoPcIu

7 Urodziny Pawno.PL - Informacje

Rekomendowane odpowiedzi

7 Urodziny Pawno.PL - Mega aktualizacja

Dziękujemy Wam! Tymi słowami rozpoczynamy kolejny etap Naszego forum! Dzięki Waszemu zainteresowaniu tyle lat utrzymaliśmy się w sieci, a Nasze statystyki z dnia na dzień rosną.

Kilka miesięcy przygotowywaliśmy się do tej aktualizacji, jednak miejmy nadzieje efekty będą dla Was zadowalające. Zapraszamy do czytania dalej lektury.

 

IPS 4.0 - Nowy silnik forum
Główna widoczna zmiana Naszego forum, to aktualizacja silnika do najnowszej wersji. Oferuje on o wiele więcej funkcji, w rozbudowanej wersji. Ze zmianą wiążą się oczywiście aktualizacje Naszych aplikacji, jednak o tym później. Dodatkowo dopowiemy, że nowy wygląd silnika jest responsywny, co pozwala nam wyeliminować wiele niedogodności, jakie doświadczyliście na starej wersji mobilnej.

 

pawnoPoints - Co to?
To punkty, które możemy nabyć na kilka sposobów, a następnie wymienić na usługi przez Nas oferowane (listę ich znajdziesz tutaj). Punkty
zdobędziemy za aktywność na forum, co oznacza, że Moderator lub Administrator ma prawo do nadania ich za konkretny temat jak i post. Oczywiście zbieranie ich na koncie jako forma statystyk nie ma sensu, dlatego możesz wymienić je w Naszym sklepie na dodatkowe usługi, bądź niebawem gadżety reklamowe. Drugą opcją zdobycia pPoints jest ich kupno, więcej informacji w pawnoShopi'e. Dodatkowo w pawnoPoints istnieje możliwość płatności przelewem, wiele osób prosiło Nas o wprowadzenie takiej formy płatności, ponieważ jest bardziej opłacalna dla obu stron transakcji. 

Pamiętajcie! Funkcja raportowania posta nie służy tylko do karania użytkowników, ale i również nagradzania, dlatego jeśli widzisz post/temat godny nadania punktów, wyślij nam zgłoszenie.

 

Moduł Baz Danych i Reklam
Owe moduły zostały przystosowane pod nowy silnik forum, oczywiście pojawiły się z nich nowe możliwości jak i cały wygląd został przebudowany, aby przeczytać więcej o bazach, odwiedź ten link. Jednak jeśli chcesz przeczytać o reklamach, kliknij tutaj.

Dodatkowo został zmieniony serwer baz na nowy, szybszy z dyskiem SSD. Oznacza to, że każdy użytkownik otrzymuje możliwość utworzenia nowej bazy. Wszystkie bazy utworzone na starym systemie automatycznie wygasną 23.09.2015. Zalecamy przeniesienie baz do nowego systemu.

 

Konta oficjalne
Owa usługa z dniem 1 listopada zostaje zamknięta, co oznacza, że wszystkie konta w tej grupie zostaną zawieszone. Oczywiście nowe prośby o dołączenie do tej grupy nie zostaną rozpatrzone.

 

Reorganizacja działów i ich regulaminy
Niestety stare rozwiązania wymagają zmiany. Odświeżyliśmy całą listę działów, pozwoliło nam to na uporządkowanie wielu wiadomości. Przez okres kilku lat nabraliśmy doświadczenia jak i Nasze obserwacje przyczyniły się do miejmy nadzieję przyjemniejszej pracy dla Was i również Nas. Dodatkowo uważajcie, podczas pisania w działach, ponieważ wiele z nich otrzymało aktualizację regulaminu.

 

Gdzie jest Notatnik i Serwery?
Niestety natłok pracy nie pozwolił nam na wprowadzenie działającej wersji tych modułów na nową wersję forum, jednak mamy nadzieję, że z czasem nowe wersje owych funkcji będą bardziej użyteczne dla Wszystkich. Oczywiście, aby Wasze dane nie zostały utracone, oddajemy Wam do dyspozycji, podgląd zapisanych notatek, znajdziecie je tutaj.

 

Najlepsza odpowiedź
Funkcja oferowana już przez poprzednią wersję silnika, jednak na Naszym forum nie udostępniona dla użytkowników. Pozwala ona użytkownikowi(aktualnie tylko w dziale Problemy), zaznaczyć w temacie najlepsza odpowiedź, czyli post, który jest rozwiązaniem danego problemu. Zostanie on automatycznie podświetlony jak i jego podgląd będzie dostępny na górze tematu.

 

Gdzie ShoutBox?
Postanowiliśmy zmienić forumowy shoutbox na oficjalną produkcję IPS'u czyli Chat. Aktualnie limit jednocześnie przesiadujących osób na kanale to 5, jednak niebawem limit ten zostanie powiększony.

Po długich dyskusjach IP Chat został zmieniony na ChatBox.

 

TeamSpeak 3
Nowa usługa na forum, komunikacja głosowa z innymi użytkownikami forum. Mamy nadzieję, że chętnie będą tam prowadzone dyskusje, na temat forum, Pawn czy różnych projektów. Więcej informacji tutaj.

 

Podziękowania słowem zakończenia
Dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy odwiedzają Nasze forum, dziękujemy wszystkim byłym Moderatorom i Administratorom za pomoc w rozwoju Naszego forum. Mamy nadzieję, że Nasza obecność na polskiej scenie internetowej będzie trwała tak długo jak zainteresowanie Grand Theft Auto!

Z poważaniem Administracja!

Edytowane przez KoPcIu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×