Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mam chyba wadliwe konto...Screenshot_2015-09-20-19-37-08.png

Kolejny dziwny błąd. Na telefonie nie mogłem pisać, mogłem wybrać tylko zdjęcie. Dopiero edytując post mogę pisać

No i co z tym usuwaniem/edytowaniem Swoich shoutów, grupa Programistów opcji takiej nie ma

Edytowane przez __root__
Edytor coś się popsuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem bardzo poważny błąd, który trzeba czym prędzej naprawić!

Webdevelopment

Wszystko co związane z tworzenim stron internetowych począwszy od prostego skryptu, skończywszy na wdrażaniu skomplikowanych sstron na serwerze.

Edytowane przez __root__

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten dodatek Google Autoryzacja działa na pewno dobrze? Korzystam z kilku komputerów i ciągle mam ten sam kod do wpisywania, powinno być inaczej według mnie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[[Template core/front/system/settings is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

I niech ktoś ruszy się i naprawi ten 2factor - co to za pomysł prosić o domyślny kod jeżeli user nie włączył?

--

ms_addPoints

w menu [+Dodaj].

Ktoś chyba zapomniał, że nie wprowadza się zmian które wykrzaczają serwer produkcyjny...

Edytowane przez eider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 5.3.2016o03:18, eider napisał:

I niech ktoś ruszy się i naprawi ten 2factor - co to za pomysł prosić o domyślny kod jeżeli user nie włączył?

--

w menu [+Dodaj].

Ktoś chyba zapomniał, że nie wprowadza się zmian które wykrzaczają serwer produkcyjny...

Niestety nie posiadam drugiej licencji IPS przez co wszystkie aplikacje są pisane w godzinach nocnych na tym serwerze. Niestety podczas ostatniej pracy aplikacja nie została przeze mnie wyłączona. Przepraszam za problemy.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 3/7/2016o18:37, KoPcIu napisał:

Niestety nie posiadam drugiej licencji IPS przez co wszystkie aplikacje są pisane w godzinach nocnych na tym serwerze

IPS pozwala na jedną licencję deweloperską w ramach głównej licencji - chyba, że coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, RebelianT napisał:

Po wejsciu w swoj profil wyskakuje błąd:

"Ups cos poszlo nie tak".

Wczorajsza aktualizacja trochę namieszała w IPS, jednak dzisiaj problem został już zażegnany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy wyszukamy dwie frazy za szybko, dostaniemy taki komunikat:

Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Proszę poczekać %s sekund, przed kolejnym wyszukiwaniem

Kod błędu: 1C205/3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.