Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W statusach 9/10 razy zamiast edytora pokazuje się tylko takie coś uveQEQs.png

----

Tak się jeszcze zastanawiam: zakładka "Notatnik" nie powinna być ukryta? 

Z8flW4a.png

---

Nie można pisać w temacie przydatne funkcję... 

Edytowane przez mrdrifter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas edycji (prawdopodobnie tylko) starych tematów - np. http://pawno.pl/index.php?/topic/27442-plugin-mapandreas-121 po kliknięciu przycisku Napisz temat wyskakuje informacja o błędzie: EX2.

Także nie wiem jakim cudem większość tematów ma uszkodzony tag "code" - przykład w linku u góry, gdzie inne tematy bez edycji posiadają poprawnie działający tag np. http://pawno.pl/index.php?/topic/16004-plugin-pathfinder-10-rc-2-by-pamdex/

Edytowane przez Pamdex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po migracji Forum znikło mi 14 powiadomień (tj. miałem 740 a mam 726). 
Oraz w temacie Urodzin jest błędny link do aplikacji w którym m.in. są wywalane błędy 

BfzF1fm.png

Błąd 00008 oznacza, że próbowałeś się dostać do aplikacji pPoints jako niezalogowany. Widocznie w tym momencie była włączona obsługa błędów przez co otrzymałeś nie informacje, a dane developerskie.

W statusach 9/10 razy zamiast edytora pokazuje się tylko takie coś 

----

Tak się jeszcze zastanawiam: zakładka "Notatnik" nie powinna być ukryta? 

---

Nie można pisać w temacie przydatne funkcję... 

Jakiej przeglądarki używasz? Ja nigdy nie otrzymałem takiego błędu, czy komuś jeszcze nie rozwija się edytor?

Notatnik... Hmm... Popełniłem błąd. Ogólnie powinieneś widzieć tam swoje stare notatki.

Na forum ciągle w tle wykonuje się migracja, wszystko z czasem powinno się naprawić.

Podczas edycji (prawdopodobnie tylko) starych tematów - np. http://pawno.pl/index.php?/topic/27442-plugin-mapandreas-121 po kliknięciu przycisku Napisz temat wyskakuje informacja o błędzie: EX2.

Także nie wiem jakim cudem większość tematów ma uszkodzony tag "code" - przykład w linku u góry, gdzie inne tematy bez edycji posiadają poprawnie działający tag np. http://pawno.pl/index.php?/topic/16004-plugin-pathfinder-10-rc-2-by-pamdex/

To również efekty migracji. Potrzebujemy czasu ;)

Nie da się wysłać postu w dziale ogłoszeń.

Pisać czy odpowiadać? Pisanie jest możliwe tylko dla Administratorów, ponieważ to stary dział Administracji pod nową nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś zmienił nazwę wyświetlaną (nie login) to po migracji jego loginem jest nazwa wyświetlana

W urodzinowym temacie jest link do sklepu pPoints, i do zakładki "Reklamy" linki prowadzą do owych modułów na beta.pawno.pl, nie wiem czy tak miało być, bo link do notatnika prowadzi już na pawno.pl

Skoro mowa już o notatkach, kiedyś miałem tam coś dziwnego. Dziwnego, bo był to kod napisany w notatkach :D ale teraz zamiast nowych linii, są tam znaczniki <br />

1R21F0i.png

Swoja drogą, jak zrobić nową notatkę? Nie mogę coś znaleźć takiej opcji

Również mam błędy takie jak mrdrifter, występuje one tylko na beta.pawno.pl

J5QXVCo.pngBTxblUQ.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wybór pomiędzy tym a starym stylem czy nie?

Zmienił się silnik Forum, więc nie. 

Również mam błędy takie jak mrdrifter, występuje one tylko na beta.pawno.p

Błędy te występowały dzisiaj również na głównym Forum. Powodem tego było włączenie ustawień developerskich (co wyżej opisał Administrator), dodatkowo poleciłem Technikowi jak włączać tryb deweloperski by był widoczny tylko dla poszczególnych osób więc takie coś już nie powinno się pojawić. 

Edytowane przez mrdrifter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dziale "Projekty Pawno.PL" wystąpił deficyt postów - cztery posty na minusie,
a w "Projekty Pawno.PL --> Darmowe bazy danych" deficyt sięgnął wartości ośmiu na minusie.

Nie da się czyścić powiadomień, choć nie jest to błąd to (jak dla mnie) niedogodność, bo po co mi stare powiadomienia?

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dziale "Projekty Pawno.PL" wystąpił deficyt postów - cztery posty na minusie,
a w "Projekty Pawno.PL --> Darmowe bazy danych" deficyt sięgnął wartości ośmiu na minusie.

Nie da się czyścić powiadomień, choć nie jest to błąd to (jak dla mnie) niedogodność, bo po co mi stare powiadomienia?

Obecnie występuję pewne niedogodności jeśli mowa o postach i tematach. Prosimy o cierpliwość, a niebawem problem zostanie w pełni rozwiązany.

Czekamy na naprawę od IPSu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nie jest błąd lecz lekko irytuje mnie fakt, że w edytorze tekstu brakuje opcji typu źródło czy jak to było nazwane na wcześniejszej wersji IPB, tryb bb-code.

Chodzi mi o ten suwak:
Hu3sI1w.png

Jeżeli byłaby taka możliwość to bardzo proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę w poście linku do pobrania załącznika. Np. http://pawno.pl/index.php?/topic/25288-drift-universe/#comment-16706 Wszedłem dzisiaj i chciałem pobrać całą paczkę która jest w załączniku i nie znalazłem żadnego linku ani buttona. (Może jestem ślepy?)

Edit: Jednak spoiler działa. O.o

Edytowane przez skyvoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że ta opcja jest ustawiona tylko dla moderacji, albo administracji, także trzeba to zmienić :P

Raczej tylko Administracja. U mnie tak samo brakuje możliwości przełączenia edytora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość ustawienia abym nie otrzymywał powiadomień na email o otrzymaniu prywatnej wiadomości na forum?
Tzn nie da się wyłączyć tych powiadomień, ponieważ jest napisane, że możliwość zmiany tego ustawienia została zablokowana przez administratora.

Tak więc chciałbym zapytać czy zostało to celowo zablokowane czy po prostu to jest wbudowane ustawienie, ale nie ma sensu żeby dalej ten stan podtrzymywać?
Bo może to jest sensowne, a kwestia nie podlega dyskusji - nie wiem.

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP
Po dodaniu postu do tematu informacja o tym poście pojawia się w "Ostatnie posty", a informacja nt tematu, do którego ostatnio dodano post pojawia się w "Ostatnie tematy", dlatego ta myląca data, ponieważ to jest data rozpoczęcia tematu.

Więc na dobrą sprawę jeżeli zostaje dodany post do jakiegoś tematu to informacja o tym temacie nie powinna wskakiwać do sekcji "Ostatnie tematy", bo ta kojarzy się (ze starego silnika forum) z Ostatnio utworzonymi tematami, a nie z Ostatnio utworzonymi lub zmodyfikowanymi tematami.

W zasadzie sprawa organizacyjna - po staremu było logiczniej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.