Skocz do zawartości
Minokon

Spis najczęstszych błędów i ich rozwiązania!

Rekomendowane odpowiedzi

C:\Rzeczy Wojtka\Polish Fantastic Serwer\pawno\include\sscanf.inc(30) : fatal error 111: user error: sscanf (possibly the PAWN version) already defined.
Ja mam taki error i bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocy.

C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\pawno\include\dini.inc(239) : warning 219: local variable "string" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(71) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(76) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(82) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(88) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(95) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(112) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(119) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(132) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(135) : warning 219: local variable "nick" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(142) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(143) : warning 219: local variable "string" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(173) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(174) : warning 219: local variable "cmd" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(174) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "cmd"
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(180) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(191) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(198) : warning 219: local variable "playerid" shadows a variable at a preceding level
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(207) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(208) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(209) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(210) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(211) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(212) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(213) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(214) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(215) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(216) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(217) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(231) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(232) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(233) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(234) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(235) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(236) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(237) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(238) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(239) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(253) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(254) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(255) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(256) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(257) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(258) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(259) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(260) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(261) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(262) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(263) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(277) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(278) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(279) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(293) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(294) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(295) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(296) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(310) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(311) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(312) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(313) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(314) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(315) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(316) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(317) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(318) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(319) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(320) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(321) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(322) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(323) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(324) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(325) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(326) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(327) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(328) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(329) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(330) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(331) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(332) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(333) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(334) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(335) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(349) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(350) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(351) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(352) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(353) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(354) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(355) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(356) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(370) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(371) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(372) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(373) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(374) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(375) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(376) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(377) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(378) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(379) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(380) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(381) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(382) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(396) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(397) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(398) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(399) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(400) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(401) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(402) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(403) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(404) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(405) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(406) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(407) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(408) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(409) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(410) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(411) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(412) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(426) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(427) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(428) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(429) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(430) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(431) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(432) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(433) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(434) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(435) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(436) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(437) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(438) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(439) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(440) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(441) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(442) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(443) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(444) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(445) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(446) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(447) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(448) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(449) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(450) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(451) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(452) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(453) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(454) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(455) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(456) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(457) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(458) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(472) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(473) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(474) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(475) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(476) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(477) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(478) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(479) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(480) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(481) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(482) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(483) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(484) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(485) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(486) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(487) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(488) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(489) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(490) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(491) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(505) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(506) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(507) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(508) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(509) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(523) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(524) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(525) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(526) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(527) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(528) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(529) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(530) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(531) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(532) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(546) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(547) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(548) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(549) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(550) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(551) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(552) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(553) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(554) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(555) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(556) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(557) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(558) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(559) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(560) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(561) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(562) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(563) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(564) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(565) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(566) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(641) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(641) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(641) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\Moje wideo\gta\serwer\serwer2\gamemodes\FullDM.pwn(641) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

4 Errors.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie w kompilatorze wyskakuje mi taki błąd:

C:\Users\Michał\Desktop\kasa.pwn(9) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Michał\Desktop\kasa.pwn(9) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Michał\Desktop\kasa.pwn(9) : error 001: expected token: ";", but found "if"
Mój skrypt:
#include <a_samp>

#define COLOR_CZERWONY 0xFF0000FF
#define kasa 50000
#define kill 0

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
    if(IsPlayerAdmin(playerid)) && if(!strcmp(cmdtext, "/kasa", true))
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_CZERWONY, "{00FF0A}Jesteś {FF0000}administratorem {24FF00}i dostałeś {0066FF}50 000$");
GivePlayerMoney(playerid, kasa);
return 1;
    }
    else
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_CZERWONY, "Nie jesteś administratorem i zostajesz zabity!");
        SetPlayerHealth(playerid, kill);
return 1;
    }
}
Edytowane przez Shoopen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Map błąd taki:

D:\Need For Speed Most Wanted 2012\pawno\include\Dini.inc(24) : fatal error 100: cannot read from file: "dutils"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664     Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

i nie wiem jak go rozwiązać żeby działała mi rejestracja i logowanie i jak chce włączyć serwer to się nie odpala. Pomocy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie błędy:

C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : error 012: invalid function call, not a valid address
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : error 001: expected token: ";", but found ")"
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

4 Errors.

Linijka:    

TextDrawSetSelectable(Paski[0], 0);

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie błędy:

C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : error 012: invalid function call, not a valid address
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : error 001: expected token: ";", but found ")"
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Ja\Downloads\FSR v3.3\FullSR\FSR\gamemods\FSR.pwn(14335) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664              Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

4 Errors.

Linijka:    

TextDrawSetSelectable(Paski[0], 0);
TextDrawSetSelectable(Paski:[0], 0);

Wydaję mi się, że powinno być tak. Mógłbyś mimo wszystko jeszcze pokazać funkcję, w której użyłeś tego ;)

Edytowane przez Soplica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TextDrawSetSelectable(Paski:[0], 0);

Wydaję mi się, że powinno być tak. Mógłbyś mimo wszystko jeszcze pokazać funkcję, w której użyłeś tego ;)

To akurat jest zrobione prawidłowo, sprawdź kilka linijek wstecz czy nie brakuje Ci średnika na końcu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie jest takie coś:

warning 224: indeterminate array size in "sizeof" expression (symbol "maxlength")

kod:

CMD:vopis(playerid, params[])

{
if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid))
return SendClientMessage(playerid, -1, "Nie znajdujesz się w pojeździe!");
new v = GetPlayerVehicleID(playerid);
if(OpisUzywa[v]==1)
return SendClientMessage(playerid, -1, "Ten pojazd ma już opis");
for(new i=40; i < strlen(params); i+=40)
strins(params, "\n", i);
vehicle3Dtext[v] = Create3DTextLabel(params, KOLOR_DO, 0.0, 0.0, -0.5, 50.0, 0, 1);
Attach3DTextLabelToVehicle(vehicle3Dtext[v], v, 0.0, 0.0, 0.6);
OpisUzywa[v]=1;
return 1;
}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z mapą FSR wyskakują errory i warningi. Jest kod w tej mapie taki z 'Aktualnościami':

Textdraw0 = TextDrawCreate(511.000000,211.000000,"Aktualnosci:");
    Textdraw1 = TextDrawCreate(497.000000,228.000000,"Loaded");
    Textdraw2 = TextDrawCreate(636.000000,227.000000,"_");
    Textdraw3 = TextDrawCreate(641.000000,212.000000,"_");
    Textdraw4 = TextDrawCreate(495.000000,218.000000,"~r~---~b~---~r~---~b~---~r~---~b~---~r~---~b~---~r~---~b~---~r~---~b~---~r~---~b~---~r~---~b~-");
    Textdraw5 = TextDrawCreate(641.000000,316.000000,"_");
    TextDrawUseBox(Textdraw2,1);
    TextDrawBoxColor(Textdraw2,0x00000033);
    TextDrawTextSize(Textdraw2,492.000000,22.000000);
    TextDrawUseBox(Textdraw3,1);
    TextDrawBoxColor(Textdraw3,0x00000033);
    TextDrawTextSize(Textdraw3,486.000000,-1.000000);
    TextDrawUseBox(Textdraw5,1);
    TextDrawBoxColor(Textdraw5,0x00000033);
    TextDrawTextSize(Textdraw5,487.000000,0.000000);
    TextDrawAlignment(Textdraw0,0);
    TextDrawAlignment(Textdraw1,0);
    TextDrawAlignment(Textdraw2,0);
    TextDrawAlignment(Textdraw3,0);
    TextDrawAlignment(Textdraw4,0);
    TextDrawAlignment(Textdraw5,0);
    TextDrawBackgroundColor(Textdraw0,0x00000033);
    TextDrawBackgroundColor(Textdraw1,0x000000ff);
    TextDrawBackgroundColor(Textdraw2,0x000000ff);
    TextDrawBackgroundColor(Textdraw3,0x000000ff);
    TextDrawBackgroundColor(Textdraw4,0x000000ff);
    TextDrawBackgroundColor(Textdraw5,0x000000ff);
    TextDrawFont(Textdraw0,0);
    TextDrawLetterSize(Textdraw0,0.699999,1.000000);
    TextDrawFont(Textdraw1,1);
    TextDrawLetterSize(Textdraw1,0.199999,1.000000);
    TextDrawFont(Textdraw2,3);
    TextDrawLetterSize(Textdraw2,1.000000,9.400001);
    TextDrawFont(Textdraw3,3);
    TextDrawLetterSize(Textdraw3,1.000000,1.200000);
    TextDrawFont(Textdraw4,3);
    TextDrawLetterSize(Textdraw4,0.199999,1.200000);
    TextDrawFont(Textdraw5,3);
    TextDrawLetterSize(Textdraw5,1.000000,1.000000);
    TextDrawColor(Textdraw0,0xffff00ff);
    TextDrawColor(Textdraw1,0xffffffff);
    TextDrawColor(Textdraw2,0xffffffff);
    TextDrawColor(Textdraw3,0xffffffff);
    TextDrawColor(Textdraw4,0xffffffff);
    TextDrawColor(Textdraw5,0xffffffff);
    TextDrawSetOutline(Textdraw0,1);
    TextDrawSetOutline(Textdraw1,1);
    TextDrawSetOutline(Textdraw2,1);
    TextDrawSetOutline(Textdraw3,1);
    TextDrawSetOutline(Textdraw4,1);
    TextDrawSetOutline(Textdraw5,1);
    TextDrawSetProportional(Textdraw0,1);
    TextDrawSetProportional(Textdraw1,1);
    TextDrawSetProportional(Textdraw2,1);
    TextDrawSetProportional(Textdraw3,1);
    TextDrawSetProportional(Textdraw4,1);
    TextDrawSetProportional(Textdraw5,1);
    TextDrawSetShadow(Textdraw0,1);
    TextDrawSetShadow(Textdraw1,1);
    TextDrawSetShadow(Textdraw2,1);
    TextDrawSetShadow(Textdraw3,1);
    TextDrawSetShadow(Textdraw4,1);
    TextDrawSetShadow(Textdraw5,1);

new tablica[466];
    new File:Aktualnosci = fopen(""FILE_TABLICA"", io_read);
    fread(Aktualnosci, tablica);
    fclose(Aktualnosci);
    TextDrawSetString(Textdraw1, tablica);

On jest na zielono czyli pod /*...*/ Gdy usuwam to zeby nie był kod zielony i komplikuje mape to wystakują takie errory:

D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14712) : error 017: undefined symbol "Textdraw0"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14713) : error 017: undefined symbol "Textdraw1"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14714) : error 017: undefined symbol "Textdraw2"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14715) : error 017: undefined symbol "Textdraw3"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14716) : error 017: undefined symbol "Textdraw4"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14717) : error 017: undefined symbol "Textdraw5"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14718) : error 017: undefined symbol "Textdraw2"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14719) : error 017: undefined symbol "Textdraw2"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14720) : error 017: undefined symbol "Textdraw2"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14721) : error 017: undefined symbol "Textdraw3"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14722) : error 017: undefined symbol "Textdraw3"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14723) : error 017: undefined symbol "Textdraw3"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14724) : error 017: undefined symbol "Textdraw5"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14725) : error 017: undefined symbol "Textdraw5"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14726) : error 017: undefined symbol "Textdraw5"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14727) : error 017: undefined symbol "Textdraw0"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14728) : error 017: undefined symbol "Textdraw1"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14729) : error 017: undefined symbol "Textdraw2"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14730) : error 017: undefined symbol "Textdraw3"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14731) : error 017: undefined symbol "Textdraw4"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14732) : error 017: undefined symbol "Textdraw5"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14733) : error 017: undefined symbol "Textdraw0"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14734) : error 017: undefined symbol "Textdraw1"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14735) : error 017: undefined symbol "Textdraw2"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14736) : error 017: undefined symbol "Textdraw3"
D:\Patryka\Pobrane na dysk D\Do serwa\gamemods\FSR.pwn(14737) : error 017: undefined symbol "Textdraw4"

26 Errors.

Co mam zrobić? Próbowałem też dodać:

new Textdraw1
new Textdrwa2 i wgl tak do 5 ale wyskoczyły wtedy mi warningi 212... ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki błąd mam:

C:\Users\acer\Desktop\Adiman2011.pwn(7230) : warning 225: unreachable code
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

Header size:           4704 bytes
Code size:           255444 bytes
Data size:           307768 bytes
Stack/heap size:      16384 bytes; estimated max. usage=4236 cells (16944 bytes)
Total requirements:  584300 bytes

1 Warning.
if((newkeys==KEY_FIRE)&&(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))&&(GetPlayerState(playerid)==PLAYER_STATE_DRIVER))

Jakieś możliwości rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj parę linijek wcześniej.

A w tym warunku IsPlayerInAnyVehicle jest niepotrzebne, GetPlayerState wystarczy, bo gracz musi być w pojeździe żeby mieć stan PLAYER_STATE_DRIVER, nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
if(newkeys == 4 && IsPlayerInAnyVehicle(playerid))// odpalanie
{
TogglePlayerControllable(playerid, 1);
new name[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid,name, sizeof(name));
format(string, sizeof(string), "%s Wklada kluczyk do stacyjki i odpala pojazd",name);
SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTGREEN, string);
}
if(newkeys == 16 && IsPlayerInAnyVehicle(playerid))//wysiadanie
{
TogglePlayerControllable(playerid, 1);
RemovePlayerFromVehicle(playerid);
new name[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid,name, sizeof(name));
format(string, sizeof(string), "%s Otwiera drzwi i opuszcza pojazd",name);
SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTGREEN, string);
}
return 0;
}

//koniec
if((newkeys==KEY_FIRE)&&(IsPlayerInAnyVehicle(playerid))&&(GetPlayerState(playerid)==PLAYER_STATE_DRIVER))
    {
    if (GetVehicleModel(GetPlayerVehicleID(playerid)) == 525)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwracasz "0" używając return, a potem znowu masz kod. Kod pod returnem nigdy się nie wykona, dlatego jest "unreachable" czyli w wolnym tłumaczeniu można przetłumaczyć że jest niedostępny. Usuń return 0; ta linijka powinna być na końcu tej całej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie errory: 

Current directory: F:\gry\Gta San Andreas\Polski Extreme Serwer\gamemodes
pes.pwn(436) : error 029: invalid expression, assumed zero
pes.pwn(451) : error 029: invalid expression, assumed zero
pes.pwn(481) : error 017: undefined symbol "string"
pes.pwn(481) : error 017: undefined symbol "string"
pes.pwn(481) : error 029: invalid expression, assumed zero
pes.pwn(481) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664     Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

6 Errors.
436 - REJESTRACJA(playerid, MD5_Hash(inputtext));
451 - LOGIN(playerid,MD5_Hash(inputtext));
481 - format(string,sizeof(string)," %s uzupelnil zycie komenda /100hp.", nazwa);

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.