Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem mianowicie z serwerem Samp,po wgraniu jakiejkolwiek z map Role-Play ,nie można ustawić admina ,mianowicie wchodzę ,scriptfiles=profil.ini ,edycja AdminLvl=1,2,1339-żadne z wyrazów nie działa ,po zapisaniu i zrobieniu restartu ,nie można się zalogować ,pisze ,hasło nieprawidłowe,próbowałem już różnych sposobów ale nie mam już pomysłów:(,bez admina można się zalogować lecz po ustawieniu już nie ,jeśli ktoś by mi pomógł bym był wdzięczny ..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.Hosting ma w sobie edycje i niewiem czy to nie będzie w tym problem ,że źle zapisuje,odczytuje ,próbowałem NotePad++ ,pobrałem z hostingu plik z moim profilem czyli,profil.ini edytowałem za pomocą NotePad++ ,zrobiłem edycje AdminLevel=4,próbowałem różnych cyfer 1,2,3,4,1339,i po zapisaniu i wrzuceniu na hosting restarcie serwera ,próbuje się zalogować po zatwierdzeniu ,pisze ,,Hasło nieprawidłowe '',niewiem czy może coś źle robie,niewiem w czym tkwi problem..

Zauważyłem że cokolwiek chce edytować w sensie obojętnie jaką linijkę problem jest ten sam np.przykładowo Leader=1,Lub Level=1 ,Rank=1 ,jeśli coś przestawie nie można się zalogować..

Edytowane przez adi1100
dodanie wyrazów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może umieść wartości w podwójnych cudzysłowach - domyślnie tak nie były umieszczone?
Zazwyczaj tak się przechowuje ciągi tekstowe w plikach ini.

A co do znaczników końca linii to dla utf-8 to są CRLF, a dla ANSI (Windows-1250) to jest LF - można to podejrzeć w Notepad++ jakie znaczniki ma dany plik.

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vortex
Póki co autor tematu nie odniósł się do twojego postu:

Chyba wiem. Pewnie użyłeś Wordpada, a nie NotePada dzięki czemu zapisałeś z innymi spacjami. Musisz robić to w notepadzie ;p

Nie został również udostępniony przez autora plik, z którego edycją problem występuje.
Jeżeli sam miałeś pokrewny problem, ale znalazłeś jego rozwiązanie
takie jak przedstawiasz, to nie możesz zakładać (póki nie ma ku niemu przesłanek), że twoje rozwiązanie znajdzie zastosowanie również w niniejszym problemie.

Zawsze, jeżeli z jakichś przyczyn autor nie znajdzie rozwiązania na niniejszym forum, może on poczytać sobie o używanym sposobie przechowywania danych i może sam wówczas znajdzie rozwiązanie. Autorowi powinno zależeć na rozwiązaniu problemu, z którym się boryka, a w tym celu powinien wykazać wszelkie okoliczności towarzyszące problemowi oraz mające znaczenie - to nie jest forum wróżbitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×