Skocz do zawartości
Smerfetka

[REKLAMA] BitGame.pl wkracza na scenę MTA Role-Play

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Forum: http://bitgame.pl

IP: mtasa://94.23.91.148:20224

Witam, chcielibyśmy wam drogim użytkownikom przedstawić serwer Role Play na platformie Multi Theft Auto. Pewnie duża ilość osób wie co to jest i na czym polega Role Play ale dla niewiadomych krótko przedstawię. Jest to serwer działający na zasadzie odgrywania realnego życia w każdej sytuacji, tak jak robimy to w życiu, pracujemy, jemy, śpimy czy też bawimy się. Staramy się dążyć do realizacji tego działania, tak, aby nie mogło być nudne. Najlepsze jest to, że możesz być tutaj kim chcecie. Możesz dostosować się do każdej roli, od kolumbijskiego barona narkotykowego lub polityka do burmistrza. Chcielibyśmy przedstawić coś nowego, bo granie w normalnym, podstawowym gta stało się nudne, dla nas, jak i dla wielu innych graczy. Aby dostarczyć coś innego chcemy spróbować zwabić graczy do świata Role Play z powrotem.


 

Dołączona grafika

 

Pewnie się zastanawiacie jak wygląda skrypt? Zacznijmy od tego, że skrypt to XyzzyRP. Wiemy, że duża ilość osób jest negatywnie nastawiona do tego skryptu, ale według nas jest najlepszym wyborem. Jest w nim jedna wada: duża ilość bugów i komend ukrytych w tym gamemodzie, ale możemy was zapewnić że wyeliminowaliśmy większość po przeglądnięciu całego kodu. Mamy zamiar ciągle urozmaicać rozgrywkę, aby graczom grało się jak najlepiej bez żadnych problemów jak i ciągle będziemy wprowadzać nowe systemy. Teraz przedstawię Wam najciekawsze systemy, które cały czas są w trakcie aktualizacji. Nie mamy zamiaru stać w miejscu, dlatego też wprowadzamy ciągłe zmiany.


 

Dołączona grafika

 

Został wprowadzony system garaży, więc od tej pory każdy gracz będzie mógł zakupić posiadłość z garażem w określonych miejscach w Los Santos. Garaże polegają na markerze, do którego kierowca musi wjechać, by pojawić się w środku interior'u danego garażu. Każdy garaż ma określona liczbę samochodów które będą mogły się w nim znajdować, do tego został dodany system umożliwiający zarządzanie garażem, znajdujący się w opcjach domu , które pojawiają się po tym, jak gracz wejdzie swoja postacią w marker domu. (otwórz/zamknij).


 

Dołączona grafika

 

Również został edytowany system paliw do samochodów. Od tej pory będą 4 rodzaje paliw: Diesel, Benzyna, Gaz, Pojazd elektryczny. Oczywiście każdy z samochodów na dane paliwo będzie miało swoje wady, jak na przykład mniejsza lub wieksza prędkość maksymalna, droższe paliwo, jak i zalety, wyższa prędkość maksymalna, tańsze paliwo. Oczywiście ceny paliw za litr są na razie w fazie tworzenia, ceny mogą zależeć od rozwoju gospodarki, co przełoży się na wyższy poziom rozgrywki.


 

Dołączona grafika

 

Teraz przedstawimy parę prac na serwerze. Jedną z nich jest praca striptizerki w klubie (Czerwona Kurtyna) która jest dostępna tylko dla płci żeńskiej. Aby się jej podjąć należy wejść do klubu, który jest otwarty w godzinach nocnych od 22.00 do 6:00 rano. Po wejściu należy udać się do markeru ,,$'' następnie podjąć pracę i udać się przebrać do garderoby w strój striptizerki. Po przebraniu należy udać się na scenę (do markeru), następnie po kilku sekundach postać zaczyna tańczyć według ciągu strzałek na ekranie, które musisz naciskać. Zarobek będzie zależał od występu i wpływa automatycznie na twoje konto bankowe, wiec nie musisz się martwic o wpłacenie pieniędzy do bankomatu, co jest znaczną zaletą.


 

--Reklama na bieżąco będzie aktualizowana --

Screeny zostaną dodane w najbliższe dni

Edytowane przez Smerfetka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×