Skocz do zawartości
Trucker

[Reklama] Truck-Life - Tworzymy coś niezwykłego

Rekomendowane odpowiedzi

snz0pk.jpg

Witaj. Nasz serwer jest o tematyce Truckerskiej. Można rozpoznać po nazwie, Truck - Life. Rozwozimy towary zarabiając na "życie", tzn. na wszelakie ułatwiania, takie jak nowe samochody, domy itp.Serwer się powoli rozwija. Nie spłoszcie się małą ilością graczy ale serwer jeszcze nie jest do końca rozpromowany.

fw3qk1.png

Na początku gry zaczynamy jako zwykły Kierowca, tzw. "Zielonek". Postawowym zadaniem jest rozwożenie różnych towarów z punktów A do punktu B. Jeśli gramy razem z kolegami i chcemy jeździć razem, wystarczy, że załadujemy ten sam towar. Zależnie od odległości wcześniej wspomnianych punktów zależy wynagrodzenie w postaci dolarów.Gdy się znudzi praca jako Kierowca, możemy przystąpić do pracy w frakcji, gdzie już nie rozwozimy towarów, a robimy co innego zależnie od danej pracy. Na przykład w Pomocy Drogowej naprawiamy samochody innym, a w pogotowiu jeździmy do wypadków i leczymy osoby poszkodowane, natomiast w policji łapiemy przestępców i piratów drogowych i dajemy im mandaty.

n324ur.png

Na serwerze panują przepisy drogowe takie jak w realistycznym świecie. Warto pamiętać, że dopuszczalna masa towaru to dwie tony, a przeładowanie to trzy tony. Za to możemy dostać mandat. Obowiązują także ograniczenia prędkości: Autostrady - 110km/h, Zjazd z Autostrady - 60km/ h, Droga zabudowana dwu pasmowa - 90km/ h, Droga zabudowana jednopasmowa - 60km /h, Droga jednopasmowa niezabudowana - 70km/ h. Mosty - 90km/ h natomiast roboty drogowe (objazdy) - 40km/ h. Na mapie są porozstawiane fotoradary, które robią zdjęcia gdy przekroczymy prędkość i wystawia automatycznie mandat.

2h4auys.png

System rozwożenia towarów - Jest to dosyć prosty system i znany wszystkim graczom serwera TRUCK - Jest to również głównym systemem i główną pracą jaką będzie wykonywała nasz postać.Postawowym zadaniem jest rozwożenie różnych towarów z punktów A do punktu B.

System głodu i dynamicznych automatów - Postanowiliśmy troszkę urealnić nasz serwer dodając system głodu i automatów. Nasza postać po godzinie grania robi się głodna i dostajemy o tym informację.Automaty postawione w każdym mieście, czy też stacji - Występują one na całej mapie. W automacie możemy zakupić różne produkty, które obniżą nasz poziom głodu.

System posiadłości i prywatnych pojazdów - Na naszym serwerze, gdy dorobimy się pieniędzy będziemy mogli zakupić własną posiadłość, czy też prywatny pojazd - Którym również będziemy mogli rozwozić towary! Dodatkowo system prywatnych pojazdów, czy też domów kryje w sobie kilka ciekawych opcji - Jednak chcielibyśmy, abyście sami sprawdzili jakie opcję oferują nam te dwa systemy. Mamy nadzieje, że wam się spodobają! :)

System prawa jazdy - Nie posiadasz prawa jazdy? Nic nie szkodzi! Możesz poruszać się po ulicach do czasu.. No właśnie! Do czasu, kiedy złapię Cię policja a informujemy, że po spotkaniu z policją na pewno nasz portfel na tym ucierpi! Możemy jednak temu zapobiec i udać się na kursy prawa jazdy - Będziemy musieli przejść dwa egzaminy tak jak w realnym życiu. Egzamin Teoretyczny - Czyli sprawdzian sprawdzający nasze umiejętności oraz egzamin Praktyczny - Jazda po placu manewrowym.. Wszystkim graczom życzymy pozytywnie zdanych testów!

I wiele wiele więcej !

e637ls.png

Head Admin
*[TL]Infernus

Administrator
-

Moderator Forum
*Gregor

Moderator Serwera

*[MG]xMan

Grafik
*KozZa

Nazwa: [0.3.7] Truck-Life RolePlay [PL]
IP: 31.186.82.99:30003
Sloty: 50
Mode: Truck

Forum: Forum Truck-Life
 

Edytowane przez Trucker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po reklamie widać, że nawet nie usiłujecie stanowić jakiejkolwiek konkurencji dla już istniejących serwerów, a wręcz bardzo chcecie się do nich upodobnić, należeć do już istniejącego grona niemal identycznych serwerów truck. Trochę szkoda.
Jest takie powiedzenie, które w sam raz nadaje się do tej sytuacji "chcesz złapać rybę, to myśl jak ryba". Jeżeli będąc przeciętnym graczem, zwolennikiem serwerów typu truck szukałbyś serwera do gry to który serwer byś wybrał i czym byś się kierował przy jego wyborze - dlaczego akurat ten a nie inny?
Jeżeli widzę po reklamie, że wymieniliście wszystkie te cechy, które są na wszystkich serwerach truck, to nawet nie przeczytam takiej reklamy do końca, no chyba, że by coś mnie podkusiło i prze-scrollowałbym reklamę po adres IP serwera, aby sprawdzić jakie będzie moje pierwsze wrażenie gdy go zobaczę.

Nie wiem czy to będzie pocieszające czy dołujące, ale nie tylko z tą reklamą jest ten sam problem [link] - jakby poszukać to jest ich więcej.

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×