Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hG3wVyG.png
Witamy w temacie o Better Life Role Play!

Serwer powstał 26 października 2014 roku, niedawno obchodziliśmy swoje pierwsze urodziny. Od czasu pierwszej reklamy tutaj zaszło wiele zmian, dużo nad sobą pracowaliśmy i chcielibyśmy przedstawić efekty.

Gamemode:
W tej kwestii nic się nie zmieniło – podstawą jest stary, dobry Godfather. Staramy się utrzymać klimat z wcześniejszych lat, kiedy to serwer tworzyli gracze, a nie skrypt, który robi wszystko za nich. Gamemode jest na bieżąco rozwijany przez nas, posiadamy autorskie interiory oraz exteriory których nie zobaczycie na innych serwerach. Dają one wiele możliwości do odgrywania w nich poprzez szczegółowość wykonania oraz rozbudowanie. Oto kilka przykładów:

fJJ0uoY.jpgVSThvvA.jpg
MwY9tmU.jpgeIbVtNm.jpg
SeW8KrG.jpgOxQB5Ce.jpg
zFHcJ8t.jpgtDAms8j.jpg

Trochę o nas:

Nie chcemy zanudzać ścianami tekstu oraz listą jakie to systemy posiadamy. Dajemy dużo możliwości rozwoju swojej postaci – poprzez zdobywanie doświadczenia, dołączanie do różnorodnych organizacji (i tworzenie własnych), możliwość kreowania własnego stylu, rozwijanie umiejętności (np. strzelanie, łowienie, siła) i wiele, wiele innych. Jesteśmy serwerem, który stawia przede wszystkim na przyjemność z rozgrywki. Nie wymagamy trzymania się zawsze sztywnych i rygorystycznych zasad RP, ale mimo to nie pozwalamy na odwalanie w żadnym stopniu.

Posiadamy konta Premium oraz Super Premium – dają one przywileje i dodatkowe możliwości ale nie wpływają na wynik osiągany przez postać by każdy miał równe szansę rozwoju (NIE dla pay2win, pay2play). Posiadamy również Panel Gracza, który obsługuje owe konta. Jeśli już o kontach mowa – rejestracja na naszym serwerze prowadzona jest tylko i wyłącznie via serwer, a nie przez Panel Gracza. 

Jednym z udogodnień jakie oferujemy w trosce o bezpieczeństwo Waszych kont jest możliwość powiązania Waszego konta z adresem email dzięki czemu dostaniecie gratis 20PP i otrzymacie możliwość przypominania hasła do konta w przypadku zapomnienia lub włamania. Dodatkowo zapraszając znajomych na nasz serwer zarówno Ty jak i Oni możecie dostać nagrody.

W samej prezentacji ciężko zawrzeć wszystkie rzeczy jakie istnieją na serwerze, nie chcemy także za wiele zdradzać zatem zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście.

Gdzie nas znaleźć?
Oto filmik promujący ostatnie, większe poprawki wprowadzane na serwer. Zapraszamy na nasz kanał na YouTube. Komentujcie, subskrybujcie, kciuków w górę nie żałujcie!

IP: samp.blrp.pl:7777
Strona: http://blrp.pl/

Edytowane przez Mika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo tego, że jestem częścią tego serwera to i tak się wypowiem. 
Początki były trudne, słaby poziom, zero "elity" jak to ludzie nazywają wyjadaczy sceny, którzy pozżerali każdy mózg i każdy podręcznik o RP. 
Jak wszystkim wiadome, GFy są modne z tego, że wracamy do staroci, ludzie przychodzą dla chilloutu czy też po to, aby się nauczyć w skromnym gronie prawdziwej gry i ewentualnie pod okiem lepszych pójść za ciosem w aktualne giganty z serwerów RP. 
Serwer jest dosyć przyjemny, ponieważ gra tutaj stała ekipa, a ludzi przybywa jak i ubywa - niestety skoki w graczach dziennie są ogromne, ale jednak atmosfera jak i poziom połowy serwera jest na tyle do przyjęcia, że nie dość, że pogramy razem IC to dodatkowo z pełnym szacunkiem możemy "powygłupiać się" na kanale OOC, wszystko jest legalne! 
Ludzie krytykują, że serwer jest poniżej poziomu granicy reprezentowanej względem Role Play - ale po co krytykować, jak można komuś pomóc poznać tajniki tej "zabawy"? Na co dzień staramy się pomagać na tyle jak umiemy, gracze czy administracja wypełnia ten serwer po brzegi swoim "byciem" ponieważ strukturą i podłożem do przyjemnej gry jest społeczność, nie skrypt. Odwołując się, serwer jest godny uwagi ze względu na to, że przychylność zarządu serwera jest na porządku dziennym - uzyskamy wszystko w krótkim czasie, dowiemy się korzystając z forum wszystkich niezbędnych rzeczy, aby pójść dalej w świat San Andreas, a nasza przygoda rozpocznie się przyjemnie. Oczywiście, znajdą się cziterzy, znajdą się "pseudole" czy agresorzy z ciętym pazurem, ale za pewne zostaną szybko odesłani do słynnego "Admin Jaila" i pokierowani poradnikami z klawiatury administracji, jak to powinno wyglądać i jak to działa. 
Osobiście polecam, ponieważ wszystko jest na porządku grywalnym - skrypt nie jest zły, wręcz idealnie przypasowany, znajdziecie tutaj na pewno swój własny kąt w centrum czy w różnych frakcjach, a jeżeli macie ambicje - założycie własną nieoficjalną frakcję wraz ze swoją ekipą. To Wy powiększycie liczbę slotów na serwerze, to Wy przyciągniecie w nasze progi więcej ludzi i to dzięki Wam rozwiniemy się na skalę sceny polskiej. 
Gorąco zapraszam do grania i nie zwlekaj! Odwiedź nas już dziś! 

http://blrp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś wszedłem na Wasz serwer na kilka minut jednak to wystarczyło, żebym zapamiętał go do tej pory. Pamiętam, że zespawnowałem się gdzieś koło parku. Mieliście chyba wtedy w tej okolicy pracę dorywczą w postaci osoby do koszenia trawników, z czego oczywiście chętnie skorzystałem. Po kilku minutach, do mojego traktorka podszedł jakiś jegomość. W pierwszej chwili myślałem, że zacznie mi truć tyłek jakimiś brzydko mówiąc pierdołami albo wyciągnie broń i zacznie strzelać! Jednak tak się nie stało. Podszedł, grzecznie się przywitał i zapytał czy jako "Nowy" nie potrzebuję jakiejś pomocy w grze IC, albo OOC. Niby taka prosta rzecz, ale z całego Waszego serwera, ze wszystkich systemów, udogodnień, połyskujących światełek i czego jeszcze tam nie macie zapamiętałem właśnie to i dzięki temu nadal mam dobrą opinię o serwerze! Oczywiście to było dawno... Parę miesięcy temu... Ale jeśli nadal macie w zespole osoby trzymający taki poziom to myślę, że mogę Wasz serwer śmiało polecić do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@AxL_   Czy jegomość miał nick Omari_Quattrone | Versi_Ramone albo Roger_Olman? :D

Co do serwera no to cóż.. Sama administracja, a w szczególności osoby z górnej półki odwalają kawał dobrej roboty, ponieważ poświęcają swój czas na stworzenie czegoś czego pragną gracze, oczywiście z umiarem aby zachować klimat starego dobrego GF'a. Grałem przez około rok z przerwami w między czasie, głównie w porządkowych (Podrawiam SOATG | NG). Trochę tęsknie za tamtym czasem kiedy to organizowało się treningi etc.

Edytowane przez 7days7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@AxL_   Czy jegomość miał nick Omari_Quattrone | Versi_Ramone albo Roger_Olman? :D

Co do serwera no to cóż.. Sama administracja, a w szczególności osoby z górnej półki odwalają kawał dobrej roboty, ponieważ poświęcają swój czas na stworzenie czegoś czego pragną gracze, oczywiście z umiarem aby zachować klimat starego dobrego GF'a. Grałem przez około rok z przerwami w między czasie, głównie w porządkowych (Podrawiam SOATG | NG). Trochę tęsknie za tamtym czasem kiedy to organizowało się treningi etc.

Niestety nie mam pojęcia. To było tak dawno temu, że nie ma opcji, żebym pamiętał takie coś :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny serwer polecam!

Administracja fajna

Gracze w miarę ogarnięci jednak bywają sprzeczki jak na każdym serwerze ;)

Serwer jest mocno oryginalny.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to zacznijmy od początku mojej gry na serwerze o ile można nazwać to serwerem BetterLifę to tak: gra tutaj od początku polega na tym, że musisz zawiązać znajomości z administracją w większości przypadków administracja gra tutaj w przestępczych także jak trafisz akcje z nimi to i tak jesteś z góry, przegrany, bo on ma admina i ma zawsze racje. Druga sprawa jest taka, że ten serwer stoi tylko i wyłącznie pod nabijanie pieniędzy przez dzieci z gimnazjum, a mianowicie chodzi mi tutaj o unikanie CK poprzez zmianę nicku za SMS usuwanie waranów za SMS, w ogóle, żeby jeździć takimi autami jak Infernus, bullet i resztą trzeba wykupić konto super premiuj za ponad dyszkę SMS, następna sprawą są tutaj domy na zamówienie, za które też płaci się kasę OOC mało tego po kupnie domu możemy wstawić 10 obiektów na resztę trzeba również wysłać SMS. Gra we frakcjach porządkowych jest tutaj absurdem wyposażeniowe LSPD jest to śmiech na sali wszyscy mają 9mm jadąc na strzelaninę z gangusami, którzy mają od AK po Snajperki brak szans jakichkolwiek na wygranie tej walki. Teraz najśmieszniejsze z tego serwera, a mianowicie ktoś posłował tutaj na serwerze NG(Wojsko), które jeździ do włamań na bankomaty, włamań do domów mało tego widziałem parę razy jak strzelali w centrum do cywili chyba mija się to z celem powołania tej frakcji.
Lecimy dalej h@ tego serwera w ogóle się nie nadają do swojej roli wchodzą na serwer raz na 2 miesiące po czym posiedzą z 5 min i wychodzą, wybierają losowo jakiś ludzi na moderatorów, którzy nie mają pojęcia o tym, co robią nie odróżniają Blocka od Bana .Następną rzeczą jaka jest to w ekipie są takie przecieki że jak coś chcesz wiedzieć o danym graczu uderzasz do jednego z administratorów i dowiesz się czy opłaca się z nimi grać ile mają przy sobie gotówki itd.
Teraz poruszę kwestie odgrywanie na tym serwerze członkowie przestępczych wyciągają broń z tyłka po czym tłumaczą, że nie muszę niczego odgrywać, bo to przecież dynamika następnie wymuszanie akcji na każdym kroku. Odejdziesz na 15 sek od komputera już dostajesz warna za AFK podczas akcji drugą sprawą jest tutaj MG na każdym kroku członkowie LSPD nie zatrzymują ludzi z organizacji przestępczych, bo OOC wiedzą, że tam grają.
Antycheat na tym serwerze coś takiego nie istnieje codziennie auta porozwalane po całym mieście do tego non stop ktoś ładuje sobie amo do broni ludzie, którzy podczas strzelaniny nie padają i wiele, wiele innych tylko tutaj.
 Co do skryptu na tym serwerze to dawno nie widziałem takiego dna… na serwerze nie ma praktycznie niczego za nadanie ogłoszenia w San Newsie płaci się ogromną sumę mało tego nie masz konta premium to ogłoszenie znika po 30 sek… dalej na serwerze nie ma nawet podstawowego skryptu obiektów przedmiotów, systemu ciał, systemu odcisków nic tutaj nie ma, mało tego forum wygląda okropnie od początku istnienia tego syfu nic się nie zmienia Zmarnowałem trochę czasu mojego życia na ten syf nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nabrała mnie ochota na pogranie sobie na jakimś serwerze roleplay, tak zwany powrót na stare śmieci, ale gdy tam wróciłam okazało się wysypiska dawno nie ma - eleska zamknięta. Przeglądając różne tematy, natrafiłam na Better Life Role Play, czytając pozytywne opinie o tym, jak administracja pomaga nowym graczom, jak każdy jest zintegrowany, jaka jest super zasada równości, użytkownik = administrator i nikogo nie oceniamy z góry, postanowiłam wbić.

Zaczęłam od rejestracji na forum, która zakończyła się klapą, ze względu na fakt, że mail aktywacyjny po paru godzinach czekania nie doszedł. Postanowiłam połączyć się z adresem serwera samp, podanego na stronie.

Stworzyłam konto, postać, wybrałam wiek, pochodzenie. Zgłosiłam się do administratorów. Nie jednego, nie dwóch do pięciu. Po kolei przedstawiając problem, gdy jeden nie odpisywał przez paręnaście minut to do drugiego i tak ciągle. Gdy jeden w końcu raczył odpisać, poinformował mnie, że nie posiada uprawnień by mi te konto aktywować, nikt z administracji nie kontaktuje się głosowo (po poproszeniu o skype właściciela), nie posiadają komunikatora głosowego, jedynie mogę zmienić maila.

Doszłam do wniosku, po co marudzić, forum nie zając nie ucieknie, gra toczy się w grze. Ruszyłam na podbój, zaczynając od centrum rozgrywki, po south central, pochodziłam po sklepach, w między czasie mój wynajęty rower zdążył z siedem razy zmienić kolor. Odnalazłam również komisariat, podjechały trzy radiowozy, w każdym po jednym policjancie. Postanowiłam zagadać, tak mi brakowało jakiejś ładnej akcji roleplay. Moja postać pochodzenia francuskiego, z francuskim akcentem, stara się nawiązać kontakt. Parę gaf w wymowie strzeliła, spróbowała doinformować się gdzie jest jakiś hotel, w którym mogłaby się zameldować. W celu lepszej komunikacji spróbowała porozumieć się na migi, a nawet rysować na kartce. Po całym parominutowym monologu w moim wykonaniu, otrzymałam jedną odpowiedź 'To do komendanta'. Krew się zagotowała, odwróciłam się na pięcie i powtórzyłam w skróconej wersji akcję do lidera. Dowiedziałam się, że komendant "nie wie" i pojechał razem z resztą funkcjonariuszy na grubą akcje.

W tym momencie myślałam, że wybuchnę, ale spróbowałam się opanować, został jeden policjant i przyjechał medyk, na pewno dam radę się dogadać. Zanim podeszłam, podbiegł nowy gracz, odgrywając akcję pobicia, po chwili wbił bw policjantowi, bw zostało natychmiastowo zdjęte przez wcześniej wspomnianego medyka, a gracz rozgrywający akcje ukarany za 'dm'. 'To ja podziękuję' - pomyślałam, już miałam wpisywać /q, gdy coś mnie zatrzymało. Serce zaczęło bić szybciej i postanowiłam wysłać report na lekarza. Administrator poinformował mnie o tym, że jest równość i, że nowy gracz nie może rozgrywać tego typu akcji.

Ostatecznie otrzymałam kicka, za przeszkadzanie administracji. Wyszło Szydło z worka, ale nie Beata.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, najpierw chciałbym się odnieść do wypowiedzi wyżej. Nieznajoma - bardzo nas zaskoczyło i zasmuciło to co napisałaś. Jeżeli byśmy mogli prosić o kontakt w tej sprawie bylibyśmy wdzięczni. Spróbujemy dowiedzieć się co, kto i jak, aczkolwiek jestem pewny, że to jednorazowa sytuacja. Odnośnie Pana GraczTegoSerwera - wspomnę tylko, że jest to gracz, który miał u nas przegrane prawie 900 godzin - niestety został zbanowany, teraz się mści zakładając konta na wszystkich forach i przeklejając jedną opinię. Cóż, nic z tym nie zrobimy, odpowiednie wyjaśnienia wstawiliśmy na innym forum, także nie ma sensu tego ciągnąć.

No dobrze, teraz do sedna sprawy!

Po dłuższym okresie ciszy chcemy zaprezentować Wam nowy update, który wprowadza wiele zmian na serwer. Sprawił on, że gra została nieco utrudniona, lecz znacznie usprawniona.
Co prawda, jak to zwykle bywa, nie obyło się bez pewnych błędów i problemów - jednakże kiedy się one nie zdarzają? Na ten moment postaraliśmy się wszystko dopiąć, aby można było spokojnie grać na serwerze.

Jedną z najważniejszych zmian jest pożegnanie się z oficjalnymi organizacjami przestępczymi. Dajemy teraz możliwość zakładania własnych, dynamicznych frakcji, które mogą awansować i zdobywać PF (punkty frakcji) dzięki którym mogą zakupić własny interior, zwiększyć limit pojazdów frakcyjnych, zmienić tychże rejestrację i tym podobne.
Również organizacje oficjalne (porządkowe i publiczne) zostały podpięte pod ten system - od teraz lider sam decyduje jakie pojazdy chce wykorzystać w swojej frakcji. Kończy to z góry narzuconym stylem gry, ale jednocześnie wymaga od całej organizacji dbania o swoje pojazdy. Dla wielu zapewne będzie to utrudnieniem, jednakże z czasem sytuacja się ustabilizuje (w oficjalnych frakcjach pojazdy nie są tracone po przejęciu lidera).

Przebudowano również całkowicie garnizon National Guard, więzienie stanowe oraz w końcu udało się zorganizować nowy obiekt rozrywkowo-estetyczny na miejscu starego, wysadzonego kościoła, serdecznie polecam zwiedzić obydwa!

Dodano pracę szmuglera pojazdów. Polega ona dokładnie na tym na co wskazuje - kradzieży pojazdów. W dokach San Fierro znajduje się tablica, w której dynamicznie poszukiwane są dwa pojazdy wybierane losowo. Zadaniem złodzieja jest takowy pojazd znaleźc i po prostu przeszmuglować. Tutaj musimy przyznać się do swojego faux-pas. System ten został wprowadzony zbyt szybko i za mało informacji o nim zostało przekazane. Każdy pojazd można (nawet należy!) zabezpieczyć u mechanika w zamek oraz w nadajnik GPS, które znacznie utrudnią włamania. Niestety, praca ta na samym początku została znacznie nadużyta w celach nie tyle co zarobkowych, co dla zabawy. Wielu graczy pomyślało, że straciło bezpowrotnie pojazdy - co jest całkowicie nieprawdą. Postaraliśmy się dopracować cały system, utrudnić włamania, zmniejszyć koszty ulepszeń zamka itp. Sytuacja wydaje się teraz ustabilizowana, jednakże chcemy dalej działać w kierunku balansowania.

Jest to tylko część zmian wprowadzonych w tym update, nie zamierzam rozpisywać się i psuć radość z odkrywania ;) Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z changelogiem i jednocześnie zapraszamy do gry na serwerze! Liczymy także na wszelkie sugestie co możemy zrobić, aby grę ulepszyć. W tym momencie skupiliśmy się na bugfixach - naprawiliśmy wiele błędów (np. znikający tuning), lecz jeszcze trochę przed nami.

Dodam może, że jesteśmy z Wami już prawie półtora roku - u nas nie trzeba się martwić o stabilność, nie trzeba się obawiać, że znikniemy z dnia na dzień! Planujemy też szereg nowych zmian - po głowach nam chodzi usprawnienie biznesów, aby można było spełnić się w roli właściciela ;) Zachęcam do obejrzenia filmu reklamowego i jeszcze raz zapraszam na serwer!

Edytowane przez ZabeK
Poprawienie linku do Youtube

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.