Skocz do zawartości
edds

Płatności cykliczne w sklepie z kodami

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzę sprzedaż kodów do gier. Nie  będę się rozpisywał, bo nie chcę być posądzony o reklamę. Chodzi o to, czy warto wprowadzać płatności cykliczne. Wiele osób co miesiąc dokonuje zakupów na podobną kwotę. To byłoby dla nich ułatwienie, ale czy nie będą tego traktowali jako abonament?

W sensie czy spotkaliście się z czymś podobnym? Bo jak pytam po znajomych, to robili wielkie oczy i nie wiedzieli o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkałem się z tym ale jeszcze nie miałem okazji korzystać. Nie wykluczam tego w przyszłości. Gdybym miał porównać to do czegoś, to pewnie byłoby to ustalanie stałego zlecenia w banku na płatności rachunków, abonamentów - szczególnie gdy mowa jest o stałych kwotach.

Opcja płatności mobilnych staje się jednak coraz popularniejsza ze względu na mnogość usług jakie można kupić w ten sposób. Na http://nf.pl/manager/regularne-zyski-na-koncie-twojej-firmy-wystarczy-jedno-klikniecie,,53299,56 masz ciekawy tekst w tym temacie. Pozostaje czekać i obserwować jak to się dalej rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ustalona kwota idzie do wirtualnego portfela? Pytanie po co? Skoro i tak zapłacić można w mała chwile przez PayU czy inny sposób płatności. Staram sie nie trzymać gotówki w różnych serwisach, najlepiej w kieszeni lub ewentualnie w banku, a nie w firmach, które mogą z dnia na dzień upaść. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.