Skocz do zawartości
Lagowy

Pomocy! Utracony plik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszac dzis gamemoda wyskoczyl mi niebieski ekran, z bledem po czym komputer sie zresetowal, teraz gdy wchodzę w plik gamemodu to z 36.000 linijek kodu zrobiło się 18.0000, zjadło mi połowę pliku, czym mogę go skutecznie odzyskać? Próbowałem standardową funkcją "poprzednie wersje" w windows, ale niestety jest tam plik tylko z przed kilku tygodni i byłbym dużo do tył. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, piszac dzis gamemoda wyskoczyl mi niebieski ekran, z bledem po czym komputer sie zresetowal, teraz gdy wchodzę w plik gamemodu to z 36.000 linijek kodu zrobiło się 18.0000, zjadło mi połowę pliku, czym mogę go skutecznie odzyskać? Próbowałem standardową funkcją "poprzednie wersje" w windows, ale niestety jest tam plik tylko z przed kilku tygodni i byłbym dużo do tył. Pomocy!

Witaj.

Wiem,że utrata danych (w Twoim przypadku linijki kodu) jest poważna.Moim zdaniem jeżeli nie zapisałeś tego to nic nie poradzisz.

Ale możesz spróbować wyszukać w "Google" podobne sytuacje,może akurat ktoś miał podobną i Ci pomoże.

Rano widziałem tutaj niejakiego .vexus'a który miał podobną sytuację.Po nocy spędzonej z GM'em rano gdy chciał otworzyć .pwn po prostu było puste.Możesz spróbować np.cofnąć system do tyłu jeżeli to coś pomoże,albo uruchomić system awaryjnie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety zwykle pawno ;/ , Niestety, jesli cofne system do tyl to nie bede mial tego, co zrobilem kilka tygodni temu, a w sumie najbardziej mi na tym zalezy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to niestety,ale jest mi przykro z tego powodu iż nie odzyskasz,bo sam wiem ile trwa czasu napisanie tylu linijek kodu.No ale jeszcze tak jak wymieniłem powyżej,spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym,może akurat Ci się uda.

Trzymam kciuki,żebyś odzyskał swoje linijki kodu. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[...] spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym,może akurat Ci się uda.

(...)

"[...] akurat Ci się uda" - uruchomić w trybie awaryjnym czy odzyskać plik? :P Ja bym obstawiał to pierwsze, bo to drugie z góry odpada.

(...) Niestety, jesli cofne system do tyl to nie bede mial tego, co zrobilem kilka tygodni temu, a w sumie najbardziej mi na tym zalezy. 

Przywracanie systemu Windows do poprzedniego stanu (w domyśle sprzed instalacji jakiegoś programu lub aktualizacji) nie ingeruje w prywatne pliki użytkownika.
Jeżeli nie robiłeś okresowo Ctrl+S (ew. Ctrl+Shift+S) to wszystko przepadło momentalnie po spadku napięcia na pamięci RAM w trakcie restartu komputera.
W przeciwnym razie możesz poszukać programików do odzyskiwania/przywracania danych z dysku twardego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"[...] akurat Ci się uda" - uruchomić w trybie awaryjnym czy odzyskać plik? :P Ja bym obstawiał to pierwsze, bo to drugie z góry odpada.

Przywracanie systemu Windows do poprzedniego stanu (w domyśle sprzed instalacji jakiegoś programu lub aktualizacji) nie ingeruje w prywatne pliki użytkownika.
Jeżeli nie robiłeś okresowo Ctrl+S (ew. Ctrl+Shift+S) to wszystko przepadło momentalnie po spadku napięcia na pamięci RAM w trakcie restartu komputera.
W przeciwnym razie możesz poszukać programików do odzyskiwania/przywracania danych z dysku twardego.

Zgodzę się z tym,po prostu nie potrafiłem poprawnie zdania złożyć aby to jakoś ujawnić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.