Skocz do zawartości
SA:MP

[ROZWIĄZANY]Tekst dla gracza na środku ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy jest coś takiego jak GameTextForAll ale aby nie wyświetlało napisu na środku ekranu wszystkim tylko danemu graczowi co np. wpisze jakąś komendę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie załamuj mnie xD GameTextForAll GameTextForPlayer

Witam. Mam pytanie. Czy jest coś takiego jak GameTextForAll ale aby nie wyświetlało napisu na środku ekranu wszystkim tylko danemu graczowi co np. wpisze jakąś komendę?

To jest z twojej strony nieznajomość środowiska, w którym piszesz i taki temat nie powinien znaleźć się w tym dziale ani nawet na tym forum. Zresztą nawet nie trzeba znać środowiska, bo wystarczy umieć szukać wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest z twojej strony nieznajomość środowiska, w którym piszesz i taki temat nie powinien znaleźć się w tym dziale ani nawet na tym forum. Zresztą nawet nie trzeba znać środowiska, bo wystarczy umieć szukać wiedzy.

Piszesz do mnie czy do niego? bo obu nas cytujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz do mnie czy do niego? bo obu nas cytujesz. 

Do niego, specjalnie wkleiłem w odwrotnej kolejności te cytaty, zresztą w takiej właśnie kolejności widać też w czym tak na prawdę tkwi problem - mógł on był zadać sobie trud i samemu momentalnie znaleźć oczywiste rozwiązanie zamiast zawracać ludziom głowę, co niestety jest coraz powszechniejszym zjawiskiem na tym forum i eskaluje nadal :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.