Skocz do zawartości
Wilhelm

Auot odtwarzanie w Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak naprawić Auto Odtwarzanie w windows 7? Próbowałem wszystkiego co jest w necie i nic... Dla 32 bit wersji jest auto fix, dla 64 niestety już nie ma. A problem logiczny nic mi się automatycznie nie otwiera, filmiki z YT, radia internetowy co bywa irytujące. Wszystko mimo auto odtwarzania przez wtyczki stronę muszę włączać manualnie. 

Ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Funkcjs autoodtwarzania działa tylko na cd rom/dvd rom/pendrive i polega ona na automatycznym uruchamianiu programu zapisanego w autorun.inf i nie wpływa ona na wtyczki czy przeglądarki. Większość skryptów dla 32 bit działa na 64 bit, choć wątpię, że to pomoże (możliwość narażenia na wirusy gdy odblokuje się autouruchamianie (windows 7 domyślnie ma wyłączone), a problem pewnie i tak się nie rozwiąże) 

Edytowane przez NitroFuN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem właśnie większość forów jakie sprawdziłem na ten temat odwołało się do tej funkcji :< i tego się głównie trzymałem.

Więc jakieś pomysły o co biega?

Edytowane przez Wilhelm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wywnioskowałem z #1 postu to nie dizała Ci auto odtwarzanie w przeglądarce? Nie bój się. Mi też nie. Mam oryginalny Windows 10 Pro. Jakiej przeglądarki używasz? Ja google chrome i wszystkie filmy na YouTube załadują się dopiero wtedy jak włączę daną kartę. I jest to wina przeglądarki, gdyż np. Microsoft EDGE normalnie odtwarza karty odpalone scrollem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Windows 7. Google Chrome, ale mnie od nowości działało wszystko normalnie tip top, tylko od pewnego czasu się tak stało :< Wywnioskować można że jakiś program zainstalowany spowodował takie zmiany. Ale jak to wszystko przywrócić? Szczerze  nie chcę reinstalowania przeglądarki bo może to nie pomóc. A mam na niej sporo ważnych informacji zapisanych, których odzyskanie nie jest adekwatne do możliwości nie naprawienia usterki, a utraty tego wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem. Szperaj w ustawieniach przeglądarki. Ale wiedz, że nie powoduje tego jakiś program tylko sama przeglądarka. U mnie to samo jest w chrome (czysty system, świeżo po reinstalacji). A na innej przeglądarce normalnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, NitroFuN napisał:

Funkcjs autoodtwarzania działa tylko na cd rom/dvd rom/pendrive i polega ona na automatycznym uruchamianiu programu zapisanego w autorun.inf i nie wpływa ona na wtyczki czy przeglądarki. Większość skryptów dla 32 bit działa na 64 bit, choć wątpię, że to pomoże (możliwość narażenia na wirusy gdy odblokuje się autouruchamianie (windows 7 domyślnie ma wyłączone), a problem pewnie i tak się nie rozwiąże) 

Funkcja o której piszesz dotyczy stricto napędów/woluminów (CD/DVD/HDD/SD/innych) systemu operacyjnego i nie ma nic wspólnego z przeglądarką internetową. Z tego co pamiętam owe auto-odtwarzanie zostało wyłączone w którejś aktualizacji KB ze względów bezpieczeństwa, m. in. chodzi o plik, o którym pisałeś tj. autorun.inf. Kiedyś zrobiłem z tego użytek i podmieniłem sobie ikony dla partycji włącznie z systemową :P Jednak mimo tejże aktualizacja dało się to gdzieś jakoś spowrotem włączyć.

@Wilhelm: Przekopuj ustawienia przeglądarki internetowej ew. Flash Player'a, jednak nie zauważyłem w nim interesujących cię opcji, zatem - przeglądarka. Jak masz Mozillę to w pasku adresu możesz wpisać about:config, tam jest masa opcji (zmiennych), ale trzeba się tym umiejętnie posługiwać, więc radzę coś poczytać. Ja używałem tego tylko do "przyspieszania firefoxa". W innych przeglądarkach to ci nie powiem gdzie czegoś takiego szukać, ale gdzieś jest :P

Edytowane przez PrzMas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze :< W necie Polacy nie mają takich problemów, a jak są to już po Angielsku. I człowiek czyta, czyta, czyta irytuje się przy tym próbuje to co piszą bez skutecznie i na końcu auto pisze że sobie poradził nie podając powodu. Wtedy ciśnienie skacze krytycznie i ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.