Skocz do zawartości
dawid4157

Automatyczna reinstalacja Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zostawiłem laptopa na 2 godziny, wróciłem a on sam zaczął reinstalować mi Windowsa 10. Tak myślę, że reinstalować, bo pojawił się ten sam ekran co przy instalacji systemu(takie kółko niebieskie a a nim procenty). Czy to możliwe, żeby uzbierało się tyle aktualizacji, żeby automatycznie wmusiło restart komputera i ponowną instalację systemu? 

Teraz patrzę i system rzeczywiście od nowa się zainstalował. Dziwne z dziesiątki do dziesiątki, bo ponownie w "Ustawieniach" mam możliwość ponownego powrotu do Windows 8.1. Miał ktoś podobnie? Jako, że byłem w pierwszym dniu od wydania systemu pobrałem i zainstalowałem go to dziś ponownie to się stało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co ustaliłem system wybiera godzinę w której najmniej używasz komputer (u mnie np. to 3:00) i gdy ma "grubszą aktualizację" to w tej godzinie zaczyna się aktualizować. Raz mi się w sumie takie takie coś zdarzyło - akurat film oglądałem. Większość mniejszych aktualizacji instaluje się w tle podczas włączania/wyłączania komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nawet nie jesteśmy informowani o aktualizacjach? A co z opcją odroczenia aktualizacji? Mam wersje Pro, więc powinienem mieć taką możliwość, a przez tydzień korzystania nic się nie pojawiało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jeśli używasz Windows 7 to Windows Udpate spokojnie sobie dociągnie pliki instalacyjne Windows 10. Co trafia mi na serwis laptop, to właśnie pełno jest tych plików i pytań użytkownika dlaczego nagle zginęło mu miejsce na dysku jak i w przypadku internetu limitowanego, nagły brak limitu bez ich wiedzy. ;) 

Polityka Microsoft. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.