Skocz do zawartości
edds

Gdzie macie internet

Rekomendowane odpowiedzi

@Skrypter ten argument potwierdza, że jest to limit. Tylko nie iwem przypadkiem, czy w PLUSie nie jest tak, że cały czas nie ma limitu. Bo mieli w luj reklamacji i pozwów. Bo pisali, że jest bez limitu a dawali tzw. lejek. A takowy internet bez limitu LTE można mieć już za 50zł.

Ale radził bym popytać się lokalnych dostawców. A najlepiej przez światłowody. Stabilniejszy i w miarę tani. U mnie na mieście jest oferta 100Mbps za 70zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj . Nie wiem rownież czy jest to taki dobry wybór. Internet radiowy czasami działa kiedy chce. Wiem bo sam kiedyś miałem oraz zdarzały mu się przerwy. Neostrada również nieco przeklamuje swoją prędkość. Masz może możliwość skorzystania z internetu kablowego? Zapewnia dobrą prędkość. Niezły jest jeszcze internet LTE play ale chodzi dobrze głównie w tych większych miastach. Przed wyborem warto jest skorzystać z porównywarki usług poszczególnych operatorów ( coś na zasadzie skąpca czy ceneo). Będziesz miał większy ogląd na sytuację. Zerknij sobie tutaj:

https://panwybierak.pl/oferty/internet/46

Możesz sobie na stronie wszystko porównać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie ma takiego prawdziwego "no limit", z tego co wiem Heyah wprowadziłostatnio prawdziwy "no limit", reszta operatotów zastrzega Sobie prawo do nałożenia tzw. "lejka", dla przykładu, w PLAY "no limit" kończy się na 100 GB. W Cyfrowym Polsacie mam Wifi, póki co nie miałem jeszcze "lejka", ale też takowy mogą nałożyć, po prostu mieszczę się w limitach. Miałem jeszcze internet w Orange przez pewien czas, niestety ten już w ogóle chodził tragicznie. Jeżeli chodzi o światłowody, jeżeli w Twojej lokalizacji jest taka możliwość to chyba najlepsze rozwiązanie, u nas żeby pociągneli światłowody musieliśmy znaleźć 10 osób które będą płacić za internet.

Aktualnie mam internet LTE w PLAY 30 GB z nocnymi godzinami (nie jestem pewien ile wynosi limit nocnych godzin, ale jest wysoki :D) od północy do dziewiątej rano, dostałem też antenę, a od Cyfrowego Polsatu mam Wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam plus lte od roku i nie mam limitu... Co miesiąc mam ok. 200gb pobranych danych i nie mam żadnego limitu ciągle full prędkość sięga mi ok. 80mb/s up 20.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.