Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

John563

[KOSZ]RolePlay+

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy na RolePlay z plusem!

Start forum godzina 17:00 Niedziela.

Proszę o usunięcie reszty reklam, ponieważ są nieaktualne!

2.jpg

Posiadłości, posiadłości - tyle o tych posiadłościach słyszymy, a do tej pory, jeszcze nikt tego nie wyjaśnił - spieszę jednak z pomocą, zaczynajmy! System posiadłości jest stworzony głównie z myślą o graczach, którzy nie chcą czekać na administratorów, czy też urzędników, aby zakupić daną posiadłość, między innymi posiadłości mieszkalne, są porozmieszczane po Los Santos, a ich ceny są zależne od tego, jak dom jest duży oraz na jakiej dzielnicy się znajduje. Przykładowo domy na South Central, są o wiele tańsze niż posiadłości na Vinewood czy na Rodeo. Po podejściu do drzwi, które są aktualnie wystawione na sprzedaż, możemy ujrzeć cenę, za jaką dane drzwi możemy nabyć, jeżeli gracz zdecyduje się je zakupić, wystarczy, że wklepie na klawiaturze po prostu komendę kupdom. Pamiętajmy, żeby wcześniej jednak sprawdzić, ile do danego domu jest przypisane mebli. Meble, to nic innego jak obiekty, które po prostu są przypisane do danych drzwi, możemy je postawić i dzięki nim umeblować nasze mieszkanko. Edytor InGame, jest u nas obsługiwany za pomocą myszką, zdecydowaliśmy się na to posunięcie, ponieważ wielu graczy narzekało, że poruszanie obiektem za pomocą strzałkami, jest zbyt uciążliwe. Nie możemy również zapomnieć o mmatach, które pozwalają nam na nałożenie tekstury na dany obiekt, dzięki tej funkcji, nasze ściany nie muszą być już szare i niezbyt atrakcyjne dla naszych oczu.

1.jpg

Prezentujemy pierwszy na świecie system golfa w SAMP. Postanowiliśmy zrobić odskocznie od przejedzonego bilarda i dodać coś nowszego, ciekawszego. Na potrzebę tego systemu w dzielnicy Market zbudowane zostało dosyć spore pole golfowe wraz ze sklepem w którym kupicie kije, stroje oraz karnety niezbędne do gry. Po zakupie karnetu i sprzętu otrzymujemy dostęp do komendy /golf, jedynie w obrębie strefy pola golfowego. Po wpisaniu /golf start przed naszymi nogami pojawia sie piłeczka oraz textdraw informujący o klawiszach, którymi będziemy ją uderzać. Fizyka piłeczki jest jak najbardziej bez błędów, toczy się ona po ziemi co jest widoczne dla gracza, a ponad to nie wypada poza granice pola golfowego, tylko odbija się od ścian. Po trafieniu do dołka (oznaczony obiektem flagi) ujrzymy informacje na ten temat.

3.jpg

Wychodzimy na przód scenie; prócz klasycznych NPC my wprowadzamy takie, u których można będzie wykonać zadanie. Wprowadzamy motywy fabularne postaci znanych z różnych części GTA. Od tego czy gracz wykonał task będzie zależało przykładowo to, czy ma dostęp do kupowania towarów u mafii Forellich czy też Leone. Aby wykonać task u takiego NPC zazwyczaj trzeba należeć do organizacji przestępczej. Również system pozwala na okradanie posiadłości innych graczy, dzięki tej funkcji, w sposób nie zbyt legalny możemy się dobrze dorobić - z posiadłości, możemy wynosić tylko i wyłączenie elektronikę, czyli radia, telewizory, głośniki i inne tego typu rzeczy. Następnie gdy wszystko załadujemy do ciężarówki, musimy odwieźć łup do miejsca jego skupu, obecnym takim miejscem jest pralnia na China Town w której Swój łup możemy spieniężyć.

4.jpg

Teraz możemy zacząć naszą bajkę o przestępczości, na pierwszy ogień lecą organizację, które mają dostęp do nieco grubszych możliwości, niż te, które siedzą jedynie na ośkach South Central i się tłuką ze wzajemnością. Grupy takie jak mafie, mają dużo możliwości na pozyskanie broni, którą później mogą puścić dalej w gospodarkę serwera. Pierwszy i chyba najprostszym sposobem, jest kupno całej broni już od NPC, który raz w tygodniu zjawia się na Ocen Docks, przypływając swym tytanikiem. W godzinach wieczornych, raz w tygodniu, przypływa do portu Los Santos, pewien nieznajomy mężczyzna, który przez piętnaście minut jest w porcie wraz ze Swoimi skrzyniami wyładowanymi bronią ciężką. (Tylko i wyłącznie).. Tylko osoby, ze skryptem mafi, mogą z nim pogadać, czyli inaczej pohandlować, za daną cenę mogą u niego zakupić broń ciężką. Po piętnastu minutach, bot zmywa się a statek odpływa na kolejny tydzień po za Los Santos.

Jeżeli jednak chodzi o broń lekką to jest to już inna całkiem bajka. Chodzi całkowicie o to, że broń lekką możemy zakupić codziennie u bota, który znajduje się na South Central, lecz haczyk jest w tym, że co godzinę, NPC ten zmienia miejsce Swojego położenia, możemy go znaleźć w kilku miejscach ale tylko i wyłączenie na terenach South Central. Tylko osoby, które posiadają skrypt Mafii, mogą zakupić u niego broń lekką i rzecz jasna magazynki do niej.

5.jpg

Gdy wejdziemy do gry, spotkamy dużo nowych miejsc, od osiedli aż po nowe budynki dla dużych korporacji. Gangi, wreszcie będą miały gdzie grać - dużo osiedli na South Central, jest stworzona specjalnie dla nich. Pomyśleliśmy o boiskach do kosza, rozlatujących się barach, czy też stacjach pociągowych, w których można odgrywać dużo ciekawych akcji. Również nie zabraknie miejsca dla mafii, które również są ważnym aspektem w hierarchii serwerowej. Dla nich, między innymi, specjalnie zostało stworzone nowe osiedle w Los Santos, które nosi nazwę China Town, to tam drobne złodziejaszki sprzedają Swoje łupy po okradnięciu posiadłości. 

6.jpg

Jeżeli gracz nie będzie chciał się wiązać w grupy poważne typu Los Santos Police Department, czy też iść w ślad organizacji przestępczych, to pozostaje mu zarobek w pracach dodatkowych. U nas spotkacie ich trochę więcej niż normalnie. Zacznijmy od opisu śmieciarza, gracz po dołączeniu do owej pracy, dostaje śmieciarkę, którą musi nic innego jak zabierać kosze z miasta, gdy znajdzie już taki kosz, który trzeba opóźnić, musi wywieźć go do punktu wyładunku - gdy to już zrobi, otrzyma mało zapłatę za Swoją pracę. Uważajcie jednak - jeżeli nie chcemy aby nasz portfel ucierpiał przy tej pracy, to nie radzimy uszkodzić pojazdu przypisanego dla danej pracy dorywczej. Każde uszkodzenie pojazdu, zostanie ukarane kilkoma dolarami ujemnymi dla naszej postaci.

Dobra przejdźmy do Truckera, to nic innego jak kierowca tira, który musi zawieźć ładunek od punktu A do punktu B, za tą pracę otrzyma kilka dodatkowych funduszy na życie. Praca jak każda inna, ale co jeśli pojawią się przeszkody? Wiele zleceń jest po za Los Santos, co z tym idzie, kontrole na granicy - pamiętajmy, że na serwerze działa też przemyt, czy to broni czy tez narkotyków - lepiej aby służby porządkowe nie znalazły przy was tego typu rzeczy.

7.jpg

Dobra, przejdźmy chyba do najtrudniejszego etapu w tej reklamie - chodzi tutaj o narkotyki, dlaczego najtrudniejszego? Ponieważ jest strasznie dużo rzeczy do opisania - postaram się je tutaj wyjaśnić pokrótce, a jeżeli chcecie zobaczyć więcej, to zapraszamy do rozgrywki, okej zaczynamy.

Więc tak, handlowanie narkotykami, to ważny aspekt na serwerze, niektóre dodają siły, a niektóre dają ostrą zabawę - lecz mają wspólną cechę, uzależnienie. Działa ono na takiej zasadzie, że gdy postać będzie brała narkotyki, a po jakimś czasie, nagle przestanie brać je regularnie - to postać będzie odczuwać głód narkotykowy, który co jakiś czas odbiera naszej postaci HP. Również, jeżeli postać ma dużą ilość uzależnienia, to ma szanse, zamiast na odjęcie punktów życia, na BW postaci. 

Dobra przejdźmy do samej produkcji narkotyków.

Chyba nie będzie dla Ciebie nowością, jeżeli powiem, że marihuane hoduje się na krzakach, które do zamawiania mają tylko i wyłącznie gangi. Lecz tu nie o to chodzi, nasz skrypter poszedł o krok dalej, aby grubsze narkotyki robiono w inny sposób, przykładowo jeżeli chcemy zrobić CRACK, to wystarczy, że zakupimy obiekt kuchenki dzięki, której możemy gotować ten narkotyk z kokainy.

Dobra więcej nie będę zdradzał o tworzeniu narkotyków, nie chce wam zepsuć zabawy z rozgrywką - przejdźmy do cornerów.

Cornery działają na takiej zasadzie, że każda osoba, która posiada jakiś narkotyk, może go sprzedać na cornerze botowi. Wystarczy, że wejdziemy na taki corner i poczekamy chwileczkę. Po danym czasie, otrzymamy informacje, czy narkotyk udało nam się sprzedać, jeśli tak, otrzymamy gotówkę i informację, za ile narkotyk został opchnięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum panuje bardzo nie miła atmosfera, ludzie za przeproszeniem rzucają kurwami, 

PpCqbOq.png

Nie wiem jak jest na serwerze, ale na forum mnie np odstrasza takie coś i jak bym tam grał i zobaczył coś takiego to bym już nigdy na tą strone nie wszedł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę tutaj kontynuował gówno-dyskusji z innego forum - jedynie zacytuje swój post, żebyście byli świadomi.

Witam? Tak, to znowu ja (czesc calise).

Jak obiecywalem w waszej "nowej" reklamie a raczej dyskusji o tym, jak inne projekty wam utrudniaja zycie, jak to wszyscy psuja opinie o waszym serwerze, jak to jestescie niewinni. A co obiecywalem? A no tak, wiecej ssow waszego zaklamania. No to moze pokolei.

- DDOSY kierowane w konkurencje (po lewej widzimy ilosc polaczen, wejsc na strone czy po prostu tcp/udp skierowane w serwer www, po prawej natomiast revdnsy)
http://i.imgur.com/FNAG5Zc.png
http://i.imgur.com/sKiVFAp.png

Dodajac do waszych atakow sprawe, ze jeden z tych revdnsow okazal sie serwerem lodzkiej policji (beka troche) pokazuje jedynie, ze jestescie malostkowi i krotkowzroczni.
http://i.imgur.com/3xO8Sxs.png

- Kolejna sprawa to wlamania na konta ekipy (forum, skype). Tego to akurat nie skomentuje, bo to typowe zachowanie zachwianej psychiki i braku piatej klepki.
http://imgur.com/a/ghwNc

- Kolejna sprawa to scam ip, skanowanie portow uzytkownikow oraz podsylanie wirusow w postaci fake linkow, zdjec, innych gowien.
http://scr.hu/0qx4n/mxwmr
http://scr.hu/0qx4n/kwf9c
http://scr.hu/0qx4n/x2lv8
http://scr.hu/0qx4n/r0oz4

Mam wymieniac dalej, szukac wiecej ssow? Dalej bedziecie probowac temu zaprzeczyc? Alez prosze bardzo - wyslij kolejnego ddosa, nie interesuja mnie twoje problemy z psychika.

Teraz informacja dla graczy, jak ktos to czyta i rozumie to:

- Uwazajcie wchodzac na ich strone/forum - iz calise wyciaga wasze ip, potem skanuje porty i Bog wie co dalej,
- Uwazajcie na linki od niego, jego ekipy,
- Na miejscu uzytkownikow, ktorzy odwiedzili forum przeskanowal bym komputer (malwarebytes, antywir, spyhunter).

Tak czy inaczej, milego wieczoru i gry na owym serwerze.[/qoute]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to najwyrazniej VPS SSD KVM na ovh z stałym filtrowaniem, csfem i pierdyliont innymi rzeczami jest słabszy. Zreszta to tylko jakis tam wycinek z ciągu już 3 dnia ddosów, był tylko dla przykładu.

Z tego co wiemy, to owy wlasciciel ma ustawione dwie maszynki, które o pelnych godzinach nadsylaja na nas przeróżne pakiety (od synflooda po zwykłe tcp/udp czy zapełnianie gosci na forum - pojedynczymi polaczeniami).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze nie planuję się wplątywać w waszą między-serwerową" gównoburzę", ale wszystkie przykłady które podałeś, "włamania" na konta, "ddosy" na 500 requestów świadczą tylko o waszej nieuwadze i dziurach w zabezpieczeniach. Czujesz się bezpośrednim celem ataku z czyjejś strony? Zgłoś sprawę na policję.

@down też o tym pomyślałem :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga, nie wchodźcie na ich forum, posiadają na nim wirusa.
Wczoraj wszedłem na ich forum, dzisiaj skanowałem system "avast" lecz nic nie wykrył, pobrałem Malwarebytes Anti-Malware i wykrył aż 500 wirusów "pup"
Przyjaciel także miał ten sam problem, tyle iż siedział dłużej na ich forum, a teraz także miał wirusy "pup"

Uwaga, jeżeli już tam byliście, radziłbym przeskanować porządnie system porządnym antywirusem (najlepiej dwoma).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, bocian941 napisał:

Czujesz się bezpośrednim celem ataku z czyjejś strony? Zgłoś sprawę na policję.

Od razu niech idą do Trybunału. 

32 minut temu, avenger. napisał:

Uwaga, nie wchodźcie na ich forum, posiadają na nim wirusa.
Wczoraj wszedłem na ich forum, dzisiaj skanowałem system "avast" lecz nic nie wykrył, pobrałem Malwarebytes Anti-Malware i wykrył aż 500 wirusów "pup"
Przyjaciel także miał ten sam problem, tyle iż siedział dłużej na ich forum, a teraz także miał wirusy "pup"

Uwaga, jeżeli już tam byliście, radziłbym przeskanować porządnie system porządnym antywirusem (najlepiej dwoma).

Mózg sobie przeskanuj w pierwszej kolejności, chociaż zacząłbym od poprawiania błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim, którzy stanęli po stronie prawdy. :) Na konkrecyjnym forum gta*.pl również piszą takie bzdury, na mnie i na mój serwer, powodem tych kłamstw jest to, że jesteśmy ich zagrożeniem na scenie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak powiadasz, a skąd wzięły się wirusy na mój komputer który był skanowany przedwczoraj w godzinach 10-11* i nie było nic ściągane?
Tylko po tym jak wszedłem na wasze forum miałem wirusy, także pozdrawiam serdecznie tych którzy dają się uwieść temu człowiekowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jak napisałeś avast nic nie wykrył.

2. Pobrałeś jakieś gówno, które wykrywa wirusy "z dupy". Nawet na czystym dysku by wykrył wirusy. Gdy już wyświetli milion wirusów i przy okazji wyświetli milion reklam wywali, że musisz kupić pełną wersję by usunąć wirusy. Głupi ty wywalisz hajs na gówno. Program się uaktywni i wypieprzy "Brak wirusów". Przy okazji będzie działał w tle i wykradał twoje dane.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 5.01.2016 at 17:20, bocian941 napisał:

Poza tematem, o jaką stronę internetową tu w ogóle chodzi?

Bocianku, chodzi tutaj o nasze forum www.RP-PLUS.pl - konkurencja, choć nie wiem czy mogę ich nią nazwać, grają nieczysto i wmawiają użytkownikom, chodzi tutaj o graczy, że nasze forum posiada wirusy, a administracja włamuje się na konta i ddosuje inne serwery. Przyznam trochę przykro mi z tej całej sytuacji, żeby upaść tak nisko i pisać takie bzdury robiąc z Siebie pośmiewisko w internecie, no cóż każdy ma jakieś wady. :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, strona jest czysta jak i jej "reputacja" także http://www.urlvoid.com/scan/rp-plus.pl/ jak i adres IP serwera https://www.senderbase.org/lookup/?search_string=185.38.248.232. Gdyby wysyłali DoSy z tej maszyny adres dostałby słabą reputację więc ogólnie niczym podparta jest ta dyskusja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.