Skocz do zawartości
On.

Mała ilość serwerów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po przerwie postanowiłem pograć troche w samp'a. Odpaliłem i wybrałem zakładkę internet by zaczęło wyszukiwać serwery.Po minucie szukania wyskoczyło mi 240 serwerów i zaprzestało szukania dalej.Wbiłem na stronę samp'a i pokazuje tam, że online jest ponad 4 tys serwerów. U znajomego podobnie wyszukuje do 290 serwerów i dalej koniec. Samp w wersji 0.3.7.Pobrałem też od nowa sampa, ale problem ten sam. Jeżeli ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie lub wie czemu taki problem występuje proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz nie jest przypadkiem tak, że nie wyświetla serwerów z małą ilosciągraczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pietr, jednak chyba to nie to, że nie wyświetla serwerów z małą ilością graczy, bo pokazuje serwery, na których jest 0 typa.

Co ciekawe w zakładce hosted pokazuje też do 280 serwerów.Być może nie ma więcej, ale wychodziłoby na to, że każdy serwer z zakładki internet ma też zakładke hosted.

Edytowane przez On.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, On. napisał:

Pevenaider, może wiesz w jakim celu ? Celowe ustawienie, błąd i brak ochoty do naprawy ?

Może dlatego że brakuje Kalcorowi hajsu i postanowił sobie zarobić na właścicielach serwerów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na oficjalnym forum samp'a też poruszany jest ten problem, ale brak odpowiedzi tego, który albo naprawi ten błąd, albo napisze ze jest to specjalne działanie(jeżeli by tak było to raczej szybki upadek można wróżyć).

Jest jednak jeden bardziej oficjalny komentarz beta testera, który pisze, że wiedzą o tym błędzie i zostanie on szybko naprawiony.Komentarz napisano 23.11.2015r.

Edytowane przez On.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie ogarnijcie się z tym SRAMPEM... 

Przecież to jest wrak, trup i kupa g*wna.

Jeżeli ktoś programował kiedyś w innym języku niż ten cały pawn to nigdy nie wróciłby już do tego multiplayera, bo wiedziałby jakie możliwości mają inne języki i wiedziałby ,że

tzw. Kalcor to gość który nie potrafi programować. Ważne są dla niego tylko $ z hosted, dlatego dodawane są tylko obiekty i funkcje typu GetPlayerVersion... żeby jak najdłużej utrzymać graczy (10+ 15+) przy tej grze.

Jeżeli już chcecie robić serwer to tylko MTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 6.01.2016o11:02, Testoviron napisał:

Jeżeli już chcecie robić serwer to tylko MTA.

Jeżeli chciałbym sobie pograć w MTA to nie tworzyłbym takiego tematu w celu dowiedzenia się dlaczego tak mało serwerów wyszukuje.Nie każdy ma takie przekonanie jak ty, trzeba to uszanować.

Co do głównego tematu to ktoś wspomina, że przed 0.4 może pojawić się jeszcze 0.3.8, w której zostanie to poprawione.Na forum samp'a coraz więcej tematów,postów z prośbami o naprawienie tego, chociaż brak jakiejkolwiek oficjalnej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, On. napisał:

Jeżeli chciałbym sobie pograć w MTA to nie tworzyłbym takiego tematu w celu dowiedzenia się dlaczego tak mało serwerów wyszukuje.Nie każdy ma takie przekonanie jak ty, trzeba to uszanować.

:laugh: Co ty bierzesz wgl ? xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.