Skocz do zawartości
Wilhelm

[ROZWIĄZANY]CreatePlayerObject nie może być już przypinany?

Rekomendowane odpowiedzi

CreatePlayerObject jest to funkcja tworząca obiekt dla jednego gracza. Czyli widzi go tylko ta osoba dla której powstał. Dobra ale dość tego łopatologicznego tłumaczenia...

Ja się kurna pytam gdzie jest przyczepianie tego obiektu do gracza?

AttachPlayerObjectToPlayer

Nie działa i wyczytać można następujące słowa:

This function was removed in SA-MP 0.3.    The same as AttachObjectToPlayer but for objects which were created for player.

Dobra idziemy do tej funkcji (AttachObjectToPlayer) używamy jej i dupa. Obiekt stoi koło nas a nie jest przypięty do nas -.- ja się pytam o co kaman? Znów samp coś sknocił czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś ja dla obiektu stworzonego wyłącznie dla gracza?

CreatePlayerObject  czy na pałę odpisujesz?

Tescik[playerid]  = CreatePlayerObject(playerid, 18985, Pozycje[0], Pozycje[1], Pozycje[2], 0, 0, 0);

AttachObjectToPlayer(Tescik[playerid], playerid, 0, 0, 4.1, 0, 0, 0);

Obiekt się pojawia przy mnie ale się nie przyczepia. Więc co można było tutaj zjebać?  Podkreślam że na zwykły obiekt "CreateObject" działa poprawnie ....

Edytowane przez Wilhelm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załamujesz mnie wracamy raz jeszcze do pierwszej wypowiedzi z tego TEMATU!

AttachPlayerObjectToPlayer

This function was removed in SA-MP 0.3.    The same as AttachObjectToPlayer but for objects which were created for player.

Nie jestem specjalistą od Angielskiego ale tu pisze że ta funkcja została wycofana i zastępuje ją najnormalniej funkcja AttachObjectToPlayer ale dla obiektów które stworzone zostały dla gracza.

Więc pytanie na początku brzmi czy ObiektyGracza  "CreatePlayerObject", da się przyczepiać jeszcze do gracza i jeżeli tak to czemu to nie działa.

Nie odpowiedziałeś na żadne z tych pytań, lub wyjechałeś z tekstem " Funkcja AttachObjectToPlayer działa prawidłowo" nie do tego tematu i zastosowania. Więc racz przeczytać o co pytam w temacie potem przeanalizować go i dopiero odpowiedzieć racjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto kogo tutaj załamuje XD dobra, wyjaśnijmy sobie coś:

1. Funkcja AttachPlayerObjectToPlayer została wycofana i nie działa :)

2. Funkcja AttachObjectToPlayer działa i dzięki niej można przyczepiać do gracza obiekty stworzone za pomocą funkcji CreateObject :)

3. Nie, obiektów gracza nie można przyczepić do gracza, bo funkcja AttachPlayerObjectToPlayer została wycofana i nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz w końcu racjonalnie odpowiedziałeś i na temat. Z chaosu jak chcesz to i ład potrafisz zrobić.

Więc rodzą się teraz następujące pytania.

1. Dla czego do k... nędzy usuneli taką fajną funkcję? - Albo mniejsza skoro jej nie ma to pal lich to

2. Czy jest jakaś inna funkcja która to zastępuje? - Chodzi mi o dokładnie to samo działanie, obiekt który widzi tylko dany gracz i jest przyczepiony lub da się go przypiąć do niego.

Edytowane przez Wilhelm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.