Skocz do zawartości
kamilni

[Szukam/Wspópraca] Serwer Truck!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Kamil, wraz z kolegą zakładam serwer i poszukuje paru osób do ekipy. Rozgrywka będzie w pełni darmowa, oczywiście nie zabraknie kont premium, lecz nie będzie Ona w żaden sposób ingerowała w świat gry - zwykły gracz będzie miał te same możliwości co gracz premium, funkcja ta tylko ma wyróżniać i dawać kilka dodatkowych funkcji, typu - powiadomienie kiedy przyjaciel wejdzie do gry, więcej score za przegraną godzinę lub 3-4 score więcej za zlecenie, wyróżniony nick na kolor złoty zarówno na forum jak i serwerze i kilka jeszcze innych mało istotnych funkcji. Każdy u Nas otrzyma nową kartę, bez względu co robił, jak się zachowywał na innych serwerach u Nas gracz będzie wyrabiał sobie renomę od początku - czy pójdzie to w dobrym, czy złym kierunku zależy to tylko od niego. Osoba chcąca wstąpić w szeregi ekipy (ekipa stale będzie powiększana wraz z rozrostem serwera) nie może liczyć na żadne zyski. Nie wymagam specjalnych umiejętności, na pewno zdrowy rozsądek i dojrzałość emocjonalna - nie obchodzi mnie ile masz lat możesz mieć nawet 14-15 ale żebyś ogarniał to co się robi na serwerze i miał jakieś doświadczenie, a to jak się zachowujesz i myślisz. Umiejętność posługiwania się językiem ojczystym - osoba musi być reprezentacyjna, nie szukam "pszypatkowych" osób. Administracja w moim projekcie musi stać na wysokim poziomie, który z czasem będzie rósł w siłę, a nie opadnie na dno jak dno. Za co dana osoba będzie musiała odpowiadać? Przede wszystkim czuwanie nad serwerem, dobieranie ekipy (pod moją kontrolą będą wszystkie kroki podejmowane przez daną osobę - przynajmniej na początku będzie wszystko musiał ze mną konsultować), pilnowanie porządku, rozstrzyganie problemów na serwerze lub na forum. Za co ja odpowiadam? Przede wszystkim ogarniam wszystko od strony technicznej - zapewniam sprawną maszynę,ale też aplikacjach takich jak portal, panel gracza, itp), skrypt, którego nigdzie indziej nie znajdziecie - pisany specjalnie pod mój serwer i stale będzie aktualizowany w nowości. Wszystkie opłaty za reklamy (które wykupie na pewno na początku), maszynę i inne wydatki związane z serwerem biorę na swoją klatę. Ja rzadko będę bywał na serwerze bo pracuje, ale będzie z wami drugi Właściciel, można mnie spotkać - od poniedziałku do piątku jestem w pracy do godziny 16, a potem jeszcze obowiązki domowe, ale czas znajdę. Chętne, poważne osoby, które chcą godnie reprezentować powstający serwer zapraszam na  priv, Pozdrawiam Kamil 

Kontakt GG: 44258679

Edytowane przez kamilni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.