Skocz do zawartości
Neproify

[Zapowiedź]Our Role Play

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Co to właściwie jest?

 

Our Role Play to powstający projekt na platformę Multi Theft Auto. Będzie oferował on rozgrywkę opartą o tryb Role Play. Pracę rozpoczęły się niedawno, jednak postęp jest szybki. Wszystkie skrypty są całkowicie autorskie, stworzone przez naszego programistę.

Postęp prac nad skryptem możecie zobaczyć na naszym facebooku, gdzie udostępniamy filmy z serwera developerskiego. Jednocześnie umożliwia to tworzenie skryptu, który już na starcie będzie zawierał wasze propozycje.

 

Nasza wizja na przyszłość

 

Chcemy stworzyć serwer od graczy dla graczy. Gdzie nie będzie problemów z kontaktem z administratorem, a wszelkie problemy będą rozwiązywane natychmiast. Miejsce, gdzie będziemy mieć zaawansowany skrypt dający jednocześnie swobodę działania. Nie chcemy stworzyć kolejnego serwera nastawionego na zarabianie z kont premium. Nie będziemy ograniczać waszych możliwości bez wydawania prawdziwych pieniędzy, tak jak ma to miejsce na istniejących już serwerach. Nie zabierzemy Wam możliwości jeżdżenia niektórymi pojazdami bez zapłacenia złotówek. Wszelkie donacje będą opcjonalne i nie będą miały wpływu na rozgrywkę(lub wpływ tylko estetyczny, to znaczy na przykład wyróżniony nick).


Facebook: Kliknij

Edytowane przez Neproify

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×