Skocz do zawartości
skyvoo

Pad do lapka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Od świąt jestem posiadaczem lapka i mam pewien problem. Z lapkiem chodzę czasami na wykłady na studiach no i potrzebowałbym pada jakiegoś bo mam NFS Underground, a na klawiaturze dość ciężko się gra. Potrzebuję pada bez przewodowego. Uwielbiam pady od Xboxa ale jest problem. Pad od X360 potrzebuje te cudo małe na kablu, żeby działał, a nie wiem jak jest z padem od XONE. I może orientuje się ktoś czy da rade podłączyć pada od Xboxa (one albo 360) do lapka z bluetooth i wifi. (Wiem że te pady wykorzystują technologię wifi xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w czym Ci przeszkadza ten adapter na kablu? Jest dość mały i jak go podłączysz i położysz dla klawiaturze to raczej zbytnio nie będzie zawadzał. Pad XONE też potrzebuje tego adaptera, ale jest on już wielkości pendriva.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo ten adapter ma z 1-1.5M kabla. ;)

Nie wiem jak to jest z padami od PS3. Czy da się przez BT podłączyć. Musisz poszperać w necie. Wiem tyle, że da radę podłączyć go z telefonem z Androidem przez BT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie z padem od PS3 (nie wiem jak z PS4) trzeba kombinować ale da się go podłączyć przez BT.

@Bantu dzieki za przypomnienie o tym adapterze. Szkoda tylko, że nie działa na Win 7, bo na stacjonarce mam 7 dalej xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.